„Barcelona“ ir „Bayern“ iškopė į Čempionų lygos ketvirtfinalį

„Barcelona“ ir Miuncheno „Bayern“ futbolininkai užėmė likusias dvi laisvas vietas Čempionų lygos ketvirtfinalyje, kai šeštadienį jų lyderiai sužaidė puikias rungtynes Barselonoje ir Miunchene.

Lionelis Messi pelnė fantastišką įvartį, uždirbo 11 metrų baudinį, o dar vieną įvartį iš jo atėmė teisėjas per rungtynes su „Napoli“, kuris anksti prarado šansus šeštadienį.

Nors pirmasis aštuntfinalio mačas baigėsi lygiosiomis (1:1), o pirmąsias 10 minučių atakavo Pietų Italijos komanda, „Barcelona“ užsuko atakų škvalą ir per pirmą kėlinį laimėjo rungtynes 3:1.

Barselonos komandos vidurio gynėjas Clement'as Lenglet'as, pastūmęs varžovą, po kampinio galva pramušė Neapolio komandos gynybą, o tada darbų ėmėsi ir L.Messi.

33 metų argentinietis atliko slalomą iš krašto pro tris gynėjus, krito, kėlėsi ir vėl griūdamas pasiuntė kamuolį į vartus.

Netrukus „Barcelona“ lyderis uždirbo 11 metrų baudinį, kurį stipriu smūgiu realizavo Luisas Suarezas.

Nors „Napoli“ sušvelnino skirtumą ir antrajame kėlinyje žaidė aktyviau, ramiai atlaikiusi „Barcelona“ laimėjo aštuntfinalį bendru skirtumu 4:1, o ketvirtfinalyje žais su Miuncheno „Bayern“.

Šis klubas be rūpesčių susidorojo su Londono „Chelsea“.

Prieš penkis mėnesius Anglijoje laimėję 3:0 bavarai surengė dar vieną futbolo pamoką, šįsyk sutriuškinę varžovus tuščiame Miuncheno stadione 4:1.

Du įvarčius – pirmą po paties uždirbto 11 metrų baudinio ir paskui po smūgio galva, - pelnęs Robertas Lewandowskis padidino savo įvarčių sąskaitą šį sezoną iki 53-ijų.

„Bayern“ puolėjas iš Lenkijos yra rezultatyviausias ir Čempionų lygoje, kur jau yra pelnęs 13 įvarčių.

Galbūt tai ne pabaiga, nes Lisabonoje kitą savaitę prasidės lemiamos Čempionų lygos kovos. Ketvirtfinalyje, pusfinalyje ir finale komandos sužais po vieną mačą.