Čempionų lygos atranka: „Sūduvos“ futbolininkai nubloškė APOEL

Apie geresnį debiutą Čempionų lygos atrankos turnyre, matyt, nesvajojo net pati Marijampolės „Sūduva“. Pirmojo atrankos etapo rungtynėse „Arvi“ arenoje marijampoliečiai net 3:1 nugalėjo Kipro čempionus, Nikosijos APOEL klubą.

Čempionų lygos grupių etape žaidęs Kipro klubas rungtynių pradžioje sulaukė tikro šalto dušo.

Jau devintąją minutę „Sūduvos“ puolėjas Rigino Cicilia sulaukė puikaus perdavimo baudos aikštelėje iš Andro Švrljugos ir nukreipė kamuolį į vartus.

Tačiau kipriečių nelaimei, tai buvo tik pradžia. Iš egzotinės Kiurasao salos kilęs puolėjas panašiu stiliumi įmušė dar du įvarčius ir po pirmųjų 20 minučių šeimininkai pirmavo 3:0.

Sukrėsta Kipro komanda bandė atsitiesti, perėmė kamuolio kontrolę ir atliko šešis smūgius į vartų plotą, tačiau sušvelninti rezultatą pavyko tik paskutinę pridėto laiko minutę. Po kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė Caju.

Atsakomąsias rungtynes komandos žais liepos 17-ąją Nikosijoje.