„Chelsea“ ir „Liverpool“ metus užbaigė pergalėmis

Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo du pirmojo ketverto klubai – Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“.

Titulą ginanti „Chelsea“ namuose 5:0 sutriuškino „Stoke City“.

Įvarčius pelnė Antonio Rudigeris (3 min.), Danny Drinkwateris (9 min.), Pedro (23 min.), Willianas (73 min.) ir Davide'as Zappacosta (88 min.).

„Chelsea“ su 45 taškais pakilo į antrą poziciją, bet ją gali prarasti jei šeštadienio vakarą pergalę iškovos „Manchester United“.

„Stoke City“ turi 20 taškų ir užima 14-ą vietą.

„Liverpool“ namuose 2:1 susidorojo su „Leicester City“, nors Jamie Vardy pasižymėjo jau 3-ią rungtynių minutę, išvesdamas svečius į priekį.

Liverpulio ekipą išgelbėjo Mohamedas Salahas, pelnęs įvarčius 52-ą ir 76-ą minutėmis.

„Liverpool“ su 41 tašku metus užbaigs 4-oje pozicijoje. „Leicester City“ turi 27 taškus ir užimą 8-ą vietą.

Šiame straipsnyje: ChealseaLiverpoolfutbolas