Richarlisono įvarčiai garantavo brazilams pergalę prieš Serbiją

Brazilijos futbolo rinktinė sėkmingai pradėjo pasaulio čempionatą Katare. Brazilai vėlų ketvirtadienio vakarą 2:0 nugalėjo Serbijos komandą.

Iki pertraukos pasižymėti nepavyko nei brazilams, nei serbams. Itin gerų progų pasiekti įvarčiui komandos pirmajame kėlinyje taip ir nesukūrė.

Antrąjį kėlinį kur kas aktyviau pradėjo Brazilijos futbolininkai. Po Alexo Sandro tolimo smūgio serbus nuo įvarčio išgelbėjo virpstas.

Pirmasis įvartis į Serbijos rinktinės vartus krito dar neįpusėjus antrajam kėliniui. 62 min. savo komandą į priekį išvedė Richarlisonas 1:0.

Nors ir pirmavo, brazilai ir toliau atakavo varžovų vartus. 73 min. po dar vieno Richarlisono smūgio kamuolys antrą kartą atsidūrė Serbijos rinktinės vartų tinkle. Puolėjas pasižymėjo efektingu spyriu "žirklėmis". Tai buvo jau 19-asis Londono "Tottenham Hotspur" legionieriaus įvartis nacionalinėje komandoje. Tuo tarpu serbai nė sykio nepataikė į vartų plotą, o iš viso smūgiavo 4 kartus. Dominavusių brazilų net 24 atakos baigėsi šūviais vartų link.

Šiame mače traumą patyrė brazilų atakų lyderis Neymaras. Saugas po serbų gynėjo pražangos ilgai negalėjo pakilti nuo vejos ir buvo pakeistas. Paryžiaus "Saint Germain" klubo legionierius tapo pirmojo turo rekordininku pagal pražangas. Jį neleistinai varžovai Katare stabdė net 9 kartus, beveik du kartus dažniau nei artimiausią konkurentą šioje statistikos eilutėje - ispaną Gavi.