Europinis sezonas „Sūduvai“ baigėsi Suomijoje

Marijampolės „Sūduva“ per Europos lygos atrankos III etapo rungtynes išvykoje pralaimėjo Suomijos čempionams Kuopijo KuPS futbolininkams 0:2 (0:1) ir baigėsi kovas 2020-2010 m. Europos taurių turnyruose.

Rungtynes abi komandos pradėjo labai atsargiai, o vartininkams pirmą kartą į žaidimą teko įsijungti 10 min., kai

Tomo Salamono atliktą baudos smūgį šuolyje atrėmė KuPS vartų sargas.

23 min. po sumaišties prie šeimininkų vartų pavojingai, bet netaikliai, smūgiavo Josipas Tadičius, o 29 min. Vaidas Slavickas pasiuntė kamuolį tiesiai į vartininką.

Deja, 31 min. įvyko nesusikalbėjimas tarp „Sūduvos“ gynėjo ir vartininko, o tuo pasinaudojęs Lucasas Rangelis pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus.

Po minutės marijampoliečius nuo antrojo įvarčio išgelbėjo tik sėkmė, kai KuPS puolėjas iš patogios padėties galva pasiuntė kamuolį šalia vartų.

Antrojo kėlinio pradžioje ir vėl galėjo pasižymėti šeimininkai, tačiau į vartų kampą skriejusį kamuolį pasiekė ir už galinės linijos nukreipė Ivanas Kardumas.

56 min. pavojingu išpuoliu kairiuoju kraštu atsakė „Sūduva“, bet perdavimo sulaukęs Valerijus Šabala nuo 11 metrų žymos pasiuntė kamuolį virš vartų.

63 min. po tolimo smūgio vėl į žaidimą teko įsijungti I. Kardumui, o 64 min. auksinę progą išlyginti rezultatą gavo J. Tadičius. Deja, visiškai laisvas kamuolį baudos aikštelėje gavęs puolėjas nepataikė į vartus.

72 min. kamuolys antrą kartą atsidūrė „Sūduvos“ vartuose – po kampinio galva pasižymėjo Igoris Tarasovas. 84 min. vėl pavojingai baudos smūgį atliko T. Salamonas, bet KuPS vartininkas dar kartą išgelbėjo savo komandą.

Per likusį laiką komandos apsikeitė keletu didelio pavojaus nesukėlusių smūgių ir rezultatas nepasikeitė.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais rugsėjo 27 d. 19 val. Marijampolėje su Vilniaus „Riteriais“.