Grandų mūšyje Vilniuje – „Sūduvos“ triumfas per pratęsimą ir žygis į finalą

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienio vakarą Vilniuje po pratęsimo 2:1 laimėjo LFF taurės pusfinalio akistatą prieš vietos „Žalgirį“ ir žengė į kitą šeštadienį vyksiantį finalą.

Tiek pirmajame kėlinyje, tiek po pertraukos kiek aktyviau žaidė ir realesnį pavojų kūrė „Žalgiris“, bet pramušti Ivano Kardumo vartų nepavyko ir ekipoms teko keltis į pratęsimą.

Jis prasidėjo audringai. Jau pirmąją pratęsimo minutę Liviu Antalio perdavimą iš dešinio krašto smūgiu galva sėkmingai uždarė Andrija Kaludžerovičius.

Visgi žalgiriečiai džiaugėsi labai trumpai. Jau po akimirkos Thomasas Salamonas panašiai pakėlė kamuolį šeimininkų aikštės pusėje ir Josipas Tadičius sėkmingai kyštelėjo galvą – 1:1.

Baigiantis pirmam pratęsimo kėliniui suvalkiečiai pasižymėjo dar kartą. Po baudos smūgio Semiras Kerla iššoko aukščiau už Ivaną Tatomirovičių ir galingu smūgiu galva iš artimo atstumo įmušė antrą įvartį.

Žalgiriečiai piktinosi, jog atlikdamas smūgį bosnis prasižengė, tačiau mačui vadovavęs Donatas Rumšas įvartį įskaitė.

116-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Linas Klimavičius, baudos aikštelės prieigose pargriovęs Liviu Antalį.

Mačo pabaigoje žalgiriečiai surengė varžovų vartų šturmą, tačiau nieko nepešė. Maža to, po finalinio švilpuko nejuokais susistumdė abiejų komandų futbolininkai ir „Žalgirio“ serbai Andrija Kaludžerovičius bei Nemanja Ljubisavljevičius dar spėjo užsidirbti raudonas korteles

Kitame pusfinalyje ateinantį antradienį kausis Vilniaus „Riteriai“ ir „Panevėžys“.

Turnyro finalas numatytas spalio 24-ąją Panevėžyje.