Latvio dublis nokautavo A. Liubinsko komandą ir atvedė „Sūduvą“ į pusfinalį

Marijampolės „Sūduva“ ir toliau sėkmingai gina Lietuvos futbolo federacijos taurės nugalėtojų vardą. Sauliaus Širmelio auklėtiniai ketvirtfinalio rungtynėse Vilniaus LFF stadione 3:0 nugalėjo sostinės „Vytį“ ir žengė į pusfinalį.

Du pirmuosius įvarčius šalies čempionams pelnė latvis Valerijus Šabala.

„Sūduvos“ puolėjas Josipas Tadičius 7-ąją rungtynių minutė galva pataikė į virpstą, bet jau po keliasdešimties sekundžių jo komandos draugas pataisė situaciją ir net šiek tiek pažaidęs su kamuoliu prie pat vartų linijos paleido kamuolį į tinklą.

Skirtumas padvigubėjo 24-ąją minutę, kuomet V.Šabala pasižymėjo smūgiu galva.

Trečiąjį įvartį pelnė tik ketvirtadienį į „Sūduvą“ po 13 metų pertraukos sugrįžęs Lietuvos rinktinės gynėjas Linas Klimavičius – jis taip pat pasižymėjo galva paskutinę teisėjo pridėto laiką minutę antrajame kėlinyje.

Buvusio nacionalinės komandos trenerio Algimanto Liubinsko treniruojamas „Vytis“ buvo paskutinė I lygos komanda, dar tęsusi kovas LFF taurėje.

Kiek anksčiau į pusfinalį pateko A lygos autsaideriai „FK Panevėžys“ ir Vilniaus „Riteriai“, o šeštadienį dėl paskutinės vietos tarp keturių stipriausių kovos ir abu „Žalgiriai“ – Vilniaus ir Kauno.

Būtent šios poros nugalėtojai pusfinalyje surems ietis su „Sūduva“.