Lietuvos salės futbolo rinktinė antrą kartą pralaimėjo gruzinams

2020 metų pasaulio čempionatui besirengianti Lietuvos salės futbolo rinktinė trečiadienį Tbilisyje sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes su Gruzijos rinktine. Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniai pademonstravo geresnį žaidimą nei pirmojoje akistatoje, bet pralaimėjo 3:5.

Nuo pirmų rungtynių minučių aikštėje užvirė įnirtinga kova, o gruzinams pirmiesiems pavyko įmušti įvartį. Visgi šeimininkams teko atlaikyti Lietuvos komandos spaudimą ir paskutinėmis kėlinio minutėmis rezultatą išlygino Albertas Voskunovičius.

Po pertraukos Gruzijai pavyko įmušti du įvarčius, bet į tai lietuviai atsakė dar vienu tiksliu A. Voskunovičiaus smūgiu.

Tačiau stipri šeimininkų komanda pasižymėjo du kartus. Lietuvos rinktinė spaudė oponentus ir rezultatą pavyko sušvelninti Justinui Zagurskui. Vis dėlto iki mačo pabaigos rezultatas nepakito ir dvikova baigėsi Gruzijos pergale 5:3.

Pirmojoje komandų akistatoje antradienį gruzinai triumfavo 7:1.

Pasauliniame salės futbolo rinktinių reitinge Gruzija užima 37-ą vietą (1118 taškų), o Lietuvos rinktinė žengia 87-oje vietoje (778 taškai).