Lygos autsaideris atsilaikė tik kėlinį

„Mums reikia pakentėti bent 10 minučių ilgiau, tada galima tikėtis kažkokio rezultato. Deja, nesugebame“, - kalbėjo Petro Kušlykas. Ukrainiečio vadovaujama „Jonavos“ komanda 0:4 pralaimėjo „Optibet A lygos“ rungtynes su Marijampolės „Sūduva“.

„Reikia kažką daryti, liko dar 18 rungtynių, negalime nuleisti rankų. Tikiu, kad galime kažką pakeisti“, - dėstė P. Kušlykas.

Per pirmas 45 minutes svečiai turėjo dvi geras progas: pirmoje situacijoje galva pro šalį mušė Xabi Auzmendi, o Kule Mbombo spirtą kamuolį beveik nuo vartų linijos atmušė „Jonavos“ gynėjas.

Į priekį „Sūduva“ išsiveržė 48-ąją minutę, kai K. Mbombo pasinaudojo nesėkmingu šeimininkų vartininko ir gynėjų žaidimu. Legionierius iš Kongo Demokratinės Respublikos pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

63-iąją minutę Marijampolės klubas džiaugėsi antruoju įvarčiu. Po Vaido Slavicko perdavimo iš kairiojo krašto „Sūduvos“ gretose debiutavęs Tiago Almeida pašoko aukščiau negu Paulius Osauskas ir taikliai smūgiavo galva.

Po 11 minučių krito trečiasis įvartis – K. Mbombo greitos atakos metu pabėgo į priekį ir elegantiškai perkėlė kamuolį per vartininką, pasižymėdamas septintą kartą šiemet. „Sūduva“ dar turėjo kelias progas, bet išnaudojo tik vieną, kai 85-ąją minutę po kito debiutanto Diogo Coelho perdavimo taikliai smūgiavo Giedrius Matulevičius.

„Jonavos“ gretose „Optibet A lygoje“ debiutavo Oskaras Migauskas, Marijampolės ekipoje pirmąsias minutes Lietuvos čempionate sužaidė Simas Venckevičius.

Sūduviečiai šiemet laimėjo septintą kartą ir turi 28 taškus, „Jonava“ po dviejų ratų išlieka su tašku.

"Mums buvo svarbu pažiūrėti, kaip komanda reaguoja į situacijas. Vaikinų reakcija mums patiko", - prisipažino "Sūduvos" vairininkas Miguelis Moreira.