Po pirmosios repeticijos - teigiami įspūdžiai

"Žinant, kad tai buvo pirmosios rungtynės po vos 11 treniruočių, įspūdžiai teigiami", - pabrėžė Marijampolės „Sūduvos“ ekipos treneris Victoras Basadre. Specialisto iš Ispanijos nenuliūdino pralaimėjimas per pirmąsias 2022 metų kontrolines rungtynes.

Namuose žaidę Lietuvos vicečempionai 0:1 nusileido Lenkijos antrosios lygos ekipai Suvalkų "Wigry".

"Varžovai žaidžia Lenkijos II lygoje, bet jie treniruojasi visą mėnesį, yra pajautę žaidimo ritmą. Jie šiame etape turėtų atrodyti geriau už mus, tačiau aikštėje taip nebuvo. Manau, buvome verti lygiųjų, turėjome keletą galimybių įmušti, tačiau nepavyko“, - aiškino V.Basadre.

Jo diriguojama ekipa mačą pradėjo pasitelkusi gausybę jaunų žaidėjų iš dublerių komandos. Iš naujokų į aikštę žengė Justinas Januševskis, kartvelas Levanas Mačarašvilis, ukrainietis Jevgenas Protasovas. Antrajame kėlinyje trenerį bandė įtikinti dar vienas naujokas Vini Lontsi.

„Sūduvai“ pavojingiausią ataką pavyko surengti 37 min., kai K. Mbombo sėkmingai priėmė kamuolį ir surado į ataką prisijungusį L. Mačarašvilį. Kamuolį pasitaisęs kartvelas kaire koja pavojingai šovė į tolimą kampą, bet buvo minimaliai netikslus.

Antrojo kėlinio pradžia marijampoliečiams susiklostė nesėkmingai. 47 min. iš dešiniojo krašto siųstas kamuolys aukšta trajektorija pasiekė kairįjį vartų virpstą ir nuo jo atšoko į tinklą – 0:1. Vėliau progų įmušti turėjo dar vienas jaunas naujokas Justas Paštukas bei svečiai iš Lenkijos.

"Turėjome daug jaunų žaidėjų, kai kas bando jėgas peržiūroje. Visi stengėsi parodyti, ką gali geriausio. Džiaugiuosi tuo, kaip dirbome ir žaidėme aikštėje", - reziumavo V. Basadre.

Antrąsias kontrolines rungtynes „Hikvision“ arenos manieže „Sūduva“ žais sausio 30 d. (sekmadienį) 14 val. su Telšių „Džiugu“.