Boksininkus pasveikino V. Karpačiauskas

Tradicinio, jau 24-ą kartą surengto Vitalijaus Karpačiausko bokso turnyro trofėjus iškovojo net 25 mūsų šalies sportininkai

Panevėžio ringe jėgas išmėgino Lietuvos, Armėnijos, Lenkijos, Belgijos, Latvijos, Estijos, Ukrainos ir Švedijos boksininkai. Jie varžėsi penkiose elito ir tiek pat jaunių svorio kategorijų grupėse.

Elito grupėje pirmas vietas užėmė panevėžiečiai Andriejus Lavrenovas (iki 63,5 kg), Renaldas Dirsė (iki 71 kg) ir Simonas Urbonavičius (iki 92 kg), kaunietis Jonas Jazevičius (per 92 kg).

Tarp jaunių sėkmingiausiai pasirodė biržietis Nojus Stanišauskas (iki 54 kg), pasvalietis Giedrius Bačianskas (iki 63 kg), vilniečiai Vladimiras Abramovas (iki 70 kg) ir Dominykas Ragauskas (iki 75 kg).

Be to, mūsiškiai dar pelnė septynis sidabro ir dešimt bronzos apdovanojimų. Armėnai iš viso iškovojo tris medalius, lenkai ir ukrainiečiai – po du, Belgijos, Estijos, Latvijos ir Švedijos atstovai – po  vieną.

V. Karpačiauskas – vienas tituluočiausių Lietuvos boksininkų po nepriklausomybės atkūrimo. 1993 m. panevėžietis tapo Europos čempionu ir pasaulio vicečempionu, dalyvavo 1992 m. Barselonos olimpiadoje (užėmė 5 vietą) ir 1996 m. Atlantos žaidynėse (buvo devintas).

Šiuo metu 57-erių V. Karpačiauskas dirba bokso treneriu Panevėžio sporto centre.