D. Pozniako turnyre medalius užsitikrino 7 Lietuvos boksininkai

Vilniuje vykstančiame pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako jaunimo bokso turnyre paaiškėjo pusfinalių dalyviai. Jie užsitikrino mažiausiai bronzos medalius.

Penktadienį vyksiančiuose pusfinaliuose kovos 7 Lietuvos boksininkai.

Tarp keturių geriausių pateko svorio kategorijoje iki 91 kg kovojantis praėjusių metų turnyro vicečempionas Aras Dudėnas. Ketvirtfinalyje lietuvis po atkaklios kovos taškais 3:2 įveikė ukrainietį Olegą Melnyčenko.

Svorio kategorijos iki 81 kg ketvirtfinalyje pirštines surėmė lietuviai. Gabrielius Savickas jau pirmame raunde nugalėjo Karolį Zinį ir pusfinalyje susitiks su ukrainiečiu Volodymyru Kushniru.

Medalį užsitikrino kylanti Lietuvos bokso žvaigždė Aleksandras Trofimčiukas. Dvejus metus iš eilės medalius Europos jaunių čempionatuose iškovojęs lietuvis sėkmingai debiutavo ir jaunimo amžiaus grupėje. Svorio kategorijos iki 75 kg ketvirtfinalyje A.Trofimčiukas taškais 4:1 nugalėjo čeką Dominiką Gloserį.

Pusfinalyje A.Trofimčiukas susitiks su Luku Kamnevu. Lietuvių dvikovoje L.Kamnevas 4:1 įveikė Gelmių Adomkevičių. Burtams suvedus į pusfinalį du lietuvius, svorio kategorijos iki 75 kg finale tikrai matysime lietuvį.

Svorio kategorijos iki 60 kg ketvirtfinalyje Nedas Gudomskas taškais 5:0 pranoko Aidą Savčenko ir pusfinalyje susitiks su prancūzu Hugu Grau.

Dar viena lietuvių dvikova vyko svorio kategorijoje iki 56 kg. Lukas Simonavičius 5:0 nugalėjo Beną Svirnelį ir finale pirštines surems su prancūzu Selimu Bovaita.

Burtai lėmė, kad į pusfinalį be kovos pateko Džiugas Liutkus. Sunkiausioje svorio kategorijoje virš 91 kg D.Liutkus susikaus su rusu Ivanu Onišenko.

Jau 14 metų iš eilės vykstantis D.Pozniako turnyras yra vienas didžiausių jaunimo turnyrų Europoje. Šių metų turnyre dalyvauja 103 boksininkai iš 14 valstybių.

D.Pozniako turnyro programa:

Vilniaus kolegijos Didžioji sporto salė (Studentų g. 39)

Kovo 22 d. (penktadienis) 13 val. pusfinaliai; Kovo 23 d. (šeštadienis) 13 val. finalai.