J. Kinderis pasaulio taurės finale užėmė aštuntą vietą

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės vyrų varžybų finale Justinas Kinderis užėmė 8-ąją vietą.

Fechtavimosi pagrindiniame etape lietuvis laimėjo 18 kovų iš 35 ir pelnė 208 taškus (15 vieta). Papildomame fechtavimosi etape J.Kinderis pralaimėjo pirmąją kovą latviui Pavelui Švecovui ir liko be papildomų taškų.

Plaukdamas olimpietis distanciją įveikė per 2 min. 11,29 sek. (288 taškai, 31 vieta), jodamas 1 sekunde viršijo laiko limitą, todėl pelnė 299 taškus iš 300 galimų, ir po 3 rungčių užėmė 13-ąją vietą.

Bėgant ir šaudant J.Kinderiui ketvirtojo šaudymo metu pavyko pasivyti lyderių grupę, bet netaiklūs šūviai neleido tęsti kovos dėl aukščiausių vietų.

Finišą lietuvis pasiekė aštuntas. Bėgimo ir šaudymo rungties distanciją jis įveikė lygiai per 11 min. (5 vieta, 640 taškų).

Iš viso finale J.Kinderis surinko 1435 taškus.

Pasaulio taurę iškovojo britas Josephas Choongas (1457), finišo spurto dėka aplenkęs vokietį Marviną Dogue'ą (1456). Trečias netikėtai liko kinas Shuhuanas Li (1446), paskutinę rungtį pradėjęs vos iš 18 vietos.

Pasaulio taurės finalas baigsis sekmadienį mišrių estafečių varžybomis, kuriose Lietuvai atstovai Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir J.Kinderis.