Jaunieji pakaunės sportininkai skynė pergales Lietuvos dziudo mokinių čempionate

Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtiniai iš lapkričio 10-11 d. Vilniuje vykusio Lietuvos dziudo mokinių (vaikų, jaunučių, jaunių amžiaus grupių) čempionato grįžo su pergalėmis.

Varžybose dalyvavo 574 dziudo sporto šakos atstovai iš visos Lietuvos, tarp jų – apie 50  Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtinių. Jie pelnė vienuolika įvairių spalvų medalių, 11 sportininkų nusileido kovose dėl bronzos medalių ir iškovojo penktąsias vietas.

Geriausiai sekėsi trenerio Romualdo Pociaus mokinei Meidai Kulikauskaitei iš Babtų, kuri tapo Lietuvos moksleivių čempionato nugalėtoja.

Antrąsias vietas pelnė: Vaidilė Šlapkauskaitė (trenerės Rasa Steponaitytė/Ramunė Čiaučionienė) ir Ugnė Žvinytė (treneris, Rimantas Gricius). Trečiosios vietos ir bronzos medaliai atiteko: Danilai Smirnovui (treneriai Vytautas Budginas/Vaidotas Kavaliauskas), Urtei Mineikytei (treneriai V. Budginas/V. Kavaliauskas), Delfinai Gruodytei ( treneriai V. Budginas/V. Kavaliauskas), Pauliui Kryžiokui (treneriai, V. Kavaliauskas/V. Budginas), Laurai Kavarskytei (treneriai V. Kavaliauskas/V. Budginas), Justinui Kemežiui (treneriai V. Kavaliauskas/V. Budginas), Liepai Činikaitei (trenerės R.Steponaitytė/R. Čiaučionienė) ir Emilijai Vienažindytei (treneris R. Gricius).

Lietuvos dziudo pirmenybėse medalius ir penktąsias vietas iškovojo sportininkai sportuojantys Babtuose, Lapėse, Ringauduose, Mastaičiuose, Garliavoje, Domeikavoje, Užliedžiuose bei Raudondvaryje.