- diena.lt inf.
- Teksto dydis:
- Spausdinti
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
-
Karštis neįveikė buriuotojų kovinės dvasios
Savaitgalį vykusios pirmosios buriavimo sezono varžybos Drevernoje apdovanotos geru oru, vėju ir kovinga nuotaika.
Vasaros pradžioje tradiciškai Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla "Žiemys" organizuoja dvejas Klaipėdos rajono Mero taurės ir "Klaipėda Jazz Dancer regatą".
Pirmąsyk šios varžybos buvo sujungtos ir vyko dvi dienas. Iš viso įvyko 8 lenktynės, kuriose dalyvavo 20 sportininkų iš Klaipėdos miesto, rajono ir Platelių klubo.
Apdovanojimų ceremoniją pagerbė ir prizus sportininkams įteikė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas bei elektrinių autobusų gamintojo "Dancer" atstovas Kęstutis Navickas.
“Optimist” U16 gr. I vietą užėmė Nojus Mockus (Klaipėda)
II vietą – Benas Bestauskas (Klaipėdos raj.)
III vietą – Adomas Kručius (Klaipėdos raj.)
“Optimist” U 16 gr.greičiausiai atplaukusi mergaitė – Ema Kuodytė (Klaipėda)
“Optimist” U12 gr. I vietą užėmė Domas Gudauskas (Plungė)
II vietą – Meda Abrutė (Plungė)
III vietą – Karolis Rimgaila (Klaipėda)
“Optimist” U 12 gr.greičiausiai atplaukusi mergaitė Meda Abrutė (Plungė)
“Laser 4,7” jachtų klasėje pirmas tris vietas laimėjo Lietuvos buriavimo jaunučių rinktinės nariai:
I vieta – Nojus Bestauskas (Klaipėdos raj.)
II vieta – Jonas Macevičius (Klaipėdos raj.)
III vieta – Paulius Petrošius (Klaipėda)
“Laser Radial” jachtų klasėje rungėsi tik du buriuotojai:
I vietą laimėjo Patrikas Tamašauskas (Klaipėdos raj.)
II vietą – Benas Klioštoraitis (Klaipėda)
Taip pat apdovanota jauniausia varžybų dalyvė aštuonmetė Liepa Jonuškaitė (Klaipėdos raj.)
Varžybų apdovanojimų ceremoniją vainikavo buriuotojų tradicija – nugalėtojus mesti į vandenį.
Artimiausios buriavimo varžybos Drevernoje, organizuojamos “Žiemio” buriavimo mokyklos birželio 21-23 d. "BMW jaunimo taurė", kurioje “Optimist”, “Laser standart”, “Laser radial” ir “Laser 4,7” sportininkai dar gali registruotis.
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
-
Taurę iš Garliavos išsivežė Suomijos rankininkės
Pirmą kartą surengtą Baltijos jūros šalių moterų rankinio klubų turnyrą laimėjo Kauniaineno „Grankulla IFK“ (Suomija) komanda, tarp prizininkių – dvi Lietuvos ekipos. ...
-
Lietuvos kyokushin karate čempionate – klaipėdiečių sėkmė
Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos kyokushin karate vaikų kata čempionatas. Jame technikos demonstravimo įgūdžius rodė virš 350 karatekų iš įvairiausių Lietuvos miestų. Klaipėdos sporto klubo „Okinava“ sportininkai sėkming...
-
Lietuvos dziudo kovotoja privertė kapituliuoti favorites
Dziudo klubo „Budoka“ ir Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinė Ugnė Skėrytė savo sportinių trofėjų kolekciją papildė nauju medaliu, šįkart – aukso. ...
-
Trofėjų laimikis lūkesčių nepranoko
Trečią kartą per Algirdo Šociko bokso turnyro istoriją Lietuvos rinktinė pelnė tik vieną aukso medalį, tačiau šįkart – ypatingas atvejis: trofėjų iškovojo moteris – pasaulio ir Europos čempionė Gabrielė Stonkut...
-
Istorinis Lietuvos paplūdimio tinklininkių pasirodymas Brazilijoje – iškovota bronza2
Lietuvos paplūdimio tinklininkės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė žengė didelį žingsnį siekiant savo svajonės – kelialapio į Paryžiaus olimpines žaidynes. ...
-
G. Stonkutė triumfavo tarptautiniame A. Šociko bokso turnyre4
Baigėsi kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykęs, jau 28-tą kartą iš eilės organizuotas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame lietuviai iškovojo 7 medalius – 1 aukso, 3 sidabro...
-
A. Reed ir S. Ambrulevičius pasaulio čempionate užėmė rekordinę 6-ąją vietą!23
Kanadoje, Monrealyje vykstančiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate aukščiausią – 6-ąją – vietą karjeroje užėmė Lietuvos šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. ...
-
A. Šociko turnyro finaluose varžysis keturi lietuviai
Tęsiasi kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykstantis, jau 28-tą kartą iš eilės organizuojamas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame paaiškėjo visi finalinių susitikimų dalyviai. ...
-
A. Šociko bokso turnyro pradžia pažymėta A. Starovoitovos pergale
Prasidėjo kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykstantis, jau 28-tą kartą iš eilės organizuojamas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame paaiškėjo visi pusfinalių dalyviai. ...
-
Poledinės žūklės pasaulio čempionate lietuviai sužvejojo auksą1
Nors poledinės žūklės sportas moteriškai ausiai skamba keistokai – anoks čia sportas: sėdi su meškere ir lauki, kol kažkas užkibs, tačiau Mindaugas Leonas, neseniai grįžęs iš XX poledinės žūklės pasaulio čempionato, ...