Ledo šokių pora S. Ambrulevičius ir A. Reed pasaulio čempionate užėmė 17-ąją vietą

Saitamoje (Japonija) vykstančio pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato ledo šokių varžybose Lietuvos pora - Saulius Ambrulevičius ir amerikietė Allison Reed - užėmė 17-ąją vietą.

Lietuvai atstovaujantis duetas surinko 168,06 taško ir pasiekė asmeninį rekordą. Šeštadienį vykusioje laisvojoje programoje mūsiškiai su 100,85 taško liko 17-i.

Po meninės programos mūsų šalies pora su 67,21 taško buvo 16-a.

Aukso medalius iškovojo olimpiniai vicečempionai, triskart pasaulio bei penkiskart Europos čempionai Prancūzijos atstovai Gabriella Papadakis ir Guillaume'as Cizeronas (222,65 tšk.). Šis rezultatas - naujas pasaulio rekordas. Jie gavo geriausius įvertinimus tiek meninėje, tiek laisvojoje programose.

Antrąją vietą užėmė rusai Viktorija Sinicina ir Nikita Katsalapovas (211,76 tšk.), trečiąją - praėjusių metų vicečempionai amerikiečiai Madison Hubbell ir Zachary Donohue (210,40 tšk.). Po meninės programos treti buvę rusai Aleksandra Stepanova ir Ivanas Bukinas turėjo tenkintis ketvirtąja pozicija (208,52 tšk.).

Varžybas pradėjo 27 poros, o laisvąją programą šeštadienį atliko 20 duetų.

Prieš metus vykusiose planetos pirmenybėse Milane (Italija) S. Ambrulevičius ir A. Reed buvo 20-i.