„Acme-Žalgirio“ rankininkės tapo Lietuvos čempionėmis

Lietuvos moterų rankinio lyga turi naujas čempiones. Kauno „ACME – Žalgiris“ merginos iškovojo pergalę prieš Kauno raj. HC „Garliavą SM – Cascadą“ (38:32) ir serijoje iki trijų pergalių triumfavo rezultatu 3:0.

Kaip ir pirmuose dvejuose finalo susitikimuose žalgirietės jau pirmajame kėlinyje atitrūko nuo praėjusių metų čempionių iš Garliavos. Kaunietės per pirmąjį kėlinį pademonstravo itin produktyvų puolimą ir prieš antrąjį rungtynių kėlinį pirmavo rezultatu 20:16.

Antrajame rungtynių kėlinyje Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“ nors ir bandė gelbėtis, tačiau pavyti nutolusiu varžovių jau neįstengė.  Klaudijos Šidlauskytės, Martynos Vaitkutės ir Inesos Verbovik puolime vedamos žalgirietės artyn varžovių neprisileido. Trečiąsias serijos rungtynes žalgirietės laimėjo užtikrintai 38:32 ir po metų pertraukos susigrąžino čempionių titulą.

Šį sezoną „ACME – Žalgiris“ laimėjo visus tris pagrindinius prizus – Lietuvos moterų rankinio lygą, LRF taurę ir LRF supertaurę. Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“ visur turėjo tenkintis antrąją vieta ir sidabro medaliais.

Trečiąją vietą Lietuvos moterų rankinio lygoje šį sezoną iškovojo Vilniaus „Eglė – Šviesa SM – Tauras“ ekipa, kuri mažajame finale pranoko kitą sostinės klubą – „Alandeko – Vichy“.

„ACME – Žalgiris“: Klaudija Šidlauskytė, Audinga Kniubaitė ir Martyna Vaitkutė po 8, Inesa Verbovik 7, Dovilė Ilčiukaitė 3, Simona Kazlauskaitė 2.

HC „Garliava SM – Cascada“: Laima Bernatavičiūtė 8, Evelina Dževerakaitė 7. Kamilė Bušaitė 6, Greta Rinkevičiūtė, Karolina Sparnauskaitė, Emilė Aglinskaitė po 3.