A. Šidlauskas liko toli nuo Europos plaukimo čempionato finalininkų

Izraelyje vykstančiame Europos plaukimo čempionato trumpame (25 metrų ilgio) baseine ketvirtadienį atrankos barjero įveikti nepavyko ir Andriui Šidlauskui.

Lietuvos plaukikas 200 m nuotolį krūtine įveikė per 2 minutes 10,53 sekundės ir trečiajame plaukime finišavo septintas, o bendroje įskaitoje liko 21-as tarp 31-o startavusio. Lietuvį nuo finalinio aštuntuko skyrė 4,16 sekundės.

Trečiajame atrankos plaukime įrašytas buvo ir Giedrius Titenis, tačiau dėl skausmo petyje jis atsisakė startuoti šiame nuotolyje.

Greičiausiai 200 m krūtine atrankoje plaukė vokietis Marco Kochas (2:03,74), švedas Erikas Perssonas (2:05,47) ir britas Andrew Willisas (2:05,48).

Čempiono titulą ginantis vengras Danielis Gyurta (2:06,37) atrankoje liko septintas.

Ketvirtadienį atrankoje iš lietuvių dar startuos Gytis Stankevičius ir Danas Rapšys (abu 100 m nugara).