„Varsa – Stronglasas“ namie palaužė HC „Vilnių“

Šeštadienį „Vivus.lt“ rankinio lygoje sužaistos vienerios rungtynės, kuriose Alytaus „Varsa – Stronglasas“ namuose priėmė HC „Vilniaus“ ekipą. Nors rungtynės vyko atkakliai, tačiau pergalę pasiekė favoritai – Alytaus rankininkai.

Nuo pirmųjų susitikimo minučių šeimininkai susikrovė sau kelių įvarčių pranašumą ir viso kėlinio metu buvo priekyje. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Varsa – Stronglasas“ pirmavo 8:5, o per likusį laiką savo pranašumą padidino iki 5 įvarčių (15:10).

Antrąjį kėlinį vilniečiai pradėjo pagerinę savąjį žaidimą ir per 10 antrojo kėlinio minučių priartėjo iki 20:18, o likus žaisti 10 minučių iki rungtynių pabaigos po tikslaus Petro Raupėno metimo ekipas skyrė vos vienas įvartis (23:22). Vis tik perlaužti rungtynių svečiai nesugebėjo ir Remigijaus Čepulio metimai rungtynių pabaigoje įtvirtino „Varsos – Stronglaso“ pergalę 26:23.

Po šios pergalės „Varsa – Stronglasas“ turnyrinė lentelėje pagal taškus susilygino su trečioje vietoje esančia VHC „Šviesa“, tačiau pastarieji žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau. Tuo tarpu HC „Vilnius“ dalinasi 6-7 pozicijas su Šiaulių SM „Dubysa – Gubernija“ ir nuo 5 – oje vietoje esančių „KTU“ rankininkų atsilieka vos dviem taškais.

Paulius Lukoševičius (HC „Vilnius“ žaidėjas) „Atvažiavome tikrai nusiteikę laimėti laimėti, bet ,deja, to nepavyko padaryti. Žaidėme iki galo, stengėmės, tačiau pagrindinis tikslas laimėti, liko neįgyvendintas.“

Egidijus Petkevičius („Varsa – Stronglasas“ treneris): „Komandą persekioja traumos. Šiandien neturėjome Šarūno Krisiulevičiaus , kuris yra patempęs čiurną, vidury rungtynių praradome pagrindinį įžaidėją Žygimantą Micevičių. Tai labai įtakojo rungtynes ir jų kokybę. Na, bet du taškai yra du taškai. Bandome turnyrinėje lentelėje pakilti aukščiau. Kovojame dėl trečiosios vietos, kad gautume lengvesnį priešininką atkrintamosiose varžybose.“

„Varsa – Stronglasas“: Gintautas Adamkevičius 7, Remigijus Čepulis ir Rokas Lastauskas po 5, Aurelijus Sabonis ir Irmantas Asakavičius po 3.

HC „Vilnius“:  Petras Raupėnas 6, Martynas Lapinskas ir Lukas Ragelis po 5, Šarūnas Sakalauskas, Karolis Antonovičius, Domantas Raudonis po 2.