Be trenerio likę italai iš Europos čempionato sensacingai išmetė serbus

Europos čempionato aštuntfinalyje užfiksuota didelė sensacija – vienais didžiausių favoritų laikyti serbai 86:94 pralaimėjo italams ir baigė pasirodymą turnyre.

Serbijos rinktinė galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (26:16). Antrajame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs iki 14 taškų (38:24), tačiau italams po truputį pavyko priartėti prie varžovų koviniu atstumu.

Trečiajame kėlinyje Italijos rinktinė netikėtai liko be vyriausiojo trenerio Gianmarco Pozzecco. Buvęs garsus krepšininkas buvo gavęs vieną techninę pražangą pats, o antroji buvo skirta vienam iš ant atsarginių žaidėjų suolo sėdėjusių italų. Taip dėl antrosios techninės pražangos, skirtos suoliukui, G.Pozzecco su ašaromis akyse turėjo keliauti į rūbinę.

Toks sukrėtimas lyg suteikė papildomos energijos komandai, kuri po dviejų Marco Spissu tritaškių iš eilės išsiveržė į priekį 66:63.

Įsibėgęs M.Spissu du tritaškius iš eilės įmetė ir ketvirtajame kėlinyje bei suteikė savo komandai 6 taškų persvarą – 74:68. Kai netrukus Achille Polonara taip pat dukart įmetė iš toli ir rezultatas tapo 82:70, pakvipo sensacija.

Likus žaisti 4 min., Nikola Jokičius sugebėjo fantastiškai pataikyti labai tolimą tritaškį su varžovo pražanga (74:82), vėliau pridėjo dar 4 taškus iš eilės, tačiau italai kantriai dirbo gynyboje, naudojosi progomis atsakyti taikliais savo metimais ir laimėjo rungtynes.

Nugalėtojams M.Spissu pelnė 22 taškus (6/9 tritaškiai, 6 rezultatyvūs perdavimai), Nicolo Melli – 21, Simone Fontecchio – 19, A.Polonara – 16.

Serbams N.Jokičius surinko net 32 taškus (13 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai, 41 naudingumo balas), Vasilije Micičius pridėjo 16, Nikola Kaliničius – 12.

Europos čempionato ketvirtfinalyje italai susitiks su Prancūzijos rinktine.

As

As portretas
Treneri pasimokyk is graiku ,vokieciu kaip reikia isdestyti komanda,o kaip jie meto is visu distanciju,grazu ziureti o mes kalbam hebra gera,progresuojanti,nera ka kalbeti,apsoliutus esi nulis su savo vyrais