Galingas D. Šarauskaitės dvigubas dublis „Aisčių-LSMU“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Penktadienį „MultiGyn“ Moterų krepšinio Baltijos šalių čempionate susitiko pirmaujančios komandos. Kaune vykusiose rungtynėse Rygos TTT (Latvija, 14 pergalių/0 pralaimėjimų) 74:60 (18:19, 15:27, 7:12, 19:17) pranoko Kauno „Aistes-LSMU“ (10/4) ir toliau išlieka nepralaimėjusios, rašo moterulyga.lt.

Kaunietės gerai pradėjo susitikimą ir po pirmojo kėlinio pirmavo 19:18, tačiau viešnios kur kas sėkmingiau sužaidė antrąjį kėlinį.

Kriste Vitola pataikė tritaškį bei metimą iš po krepšio, Sheylani Paddy realizavo baudų metimus ir ketvirčio pabaigos latvių pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis - 39:28. 11 taškų persvarą TTT su savimi nusinešė ir į ilgąją pertrauką (45:34).

Trečiajam kėliniui artėjant į pabaigą, Ieva Kulite ir Dina Rozenberga pelnė po du taškus bei padidino TTT pranašumą iki rekordinio - 57:39.

„Aistės-LSMU“ ketvirtajame kėlinyje sugebėjo apmažinti atsilikimą iki 11 taškų, tačiau tai buvo geriausia, kas pavyko kaunietėms ir pergalės Latvijos ekipa neišleido.

Nugalėtojų gretose ryškiausia buvo Gunta Baško. Ji pelnė 19 taškų, atkovojo ir perėmė po 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, dukart suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

Kauniečių ekipoje geriausiai pasirodė Daugilė Šarauskaitė, kuri surinko 15 taškų, atkovojo14 kamuolių, blokavo 4 metimus, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir mačą baigė su 27 naudingumo balais.