„Jonavos“ krepšininkai išvyką į Joniškį pažymėjo užtikrinta pergale

Pergale paskutinį 2017 metų „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitgalį pradėjo „Jonavos“ (12-11) krepšininkai išvykoje 91:73 (25:16, 29:20, 21:15, 16:22) nugalėję Joniškio „Delikateso“ (6-17) ekipą.

Ši pergalė Jonavos klubui leido sustiprinti kovą dėl patekimo į pirmąjį NKL turnyro lentelės komandų septintuką. Šiuo metu Nerijaus Zabarausko auklėtiniai užima 7 poziciją čempionate ir viena pergale atsilieka nuo 6 vietoje esančių Kauno „Žalgirio“ dublerių.

Jonaviečiai rungtynėse Joniškyje į priekį pabėgo jau pirmosiomis dvikovos minutėmis (12:4). Po galingai susitikimą pradėjusio Ebuką Anyaorah tritaškio ekipas skyrė dviženklis skirtumas (17:6), o po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo saugia persvara (25:16).

Antrajame kėlinyje „Jonava“ spurtavo 11:1 ir dar labiau nutolo (40:23). Puikiai antrajame kėlinyje žaidė Dovydas Redikas, o N. Zabarausko treniruojami krepšininkai po pirmosios mačo dalies artėjo prie triuškinamo pranašumo (54:36).

Po didžiosios pertraukos jonaviečiai nenustojo didinti persvaros, kuri buvo išaugusi ir iki 27 taškų (71:44). Po trijų kėlinių ekipas skyrė 24 taškai (75:51), o lemiamo kėlinio metu „Jonava“ kiek atleido žaidimo vadžias ir tuo pasinaudoję šeimininkai mačo pabaigoje sugebėjo nežymiai priartėti (91:73).

„Jonava“: Ebuka Anyaorah 15 taškų, Justas Vazalis, Dovydas Redikas 12, Antanas Montrimavičius 11, Martynas Pacevičius (10 atk. kam.) ir John Brisco (8 rez. perd., 6 per. kam.) po 10, Karolis Šarukas 9, Tomas Miškinis 6, Mykolas Dieninis ir Lukas Grabauskas po 2, Heng Yu taškų nepelnė.

„Delikatesas“: Giedrius Stankevičius 17 taškų, Rytis Biliartas 15, Mindaugas Reminas 11, Domininkas Matutis 10.