Lenkijos krepšininkai nugalėjo rusus ir atsidūrė per plauką nuo ketvirtfinalio

Kinijoje vykstančio pasaulio vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo I grupės rungtynėse penktadienį Lenkijos rinktinė 79:74 (16:22, 18:18, 19:17, 26:17) nugalėjo Rusijos ekipą.

Po trijų kėlinių rusai dar pirmavo 57:53, bet lenkai paskutinį kėlinį laimėjo 11 taškų skirtumu ir šventė pergalę.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Adamas Waczynskis, 14 – Mateuszas Ponitka (9 atk. kam.), 10 – Damianas Kuligas.

Rusijos (2 pergalės/2 pralaimėjimai) komandoje 21 tašką surinko Michailas Kulaginas, po 11 – Semenas Antonovas ir Andrejus Voroncevičius.

Keturias įskaitines pergales turintys lenkai pirmauja grupėje ir beveik užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. Lenkai tarp aštuonių stipriausių planetos komandų nepatektų tik itin nepalankiai susiklosčius visiems likusiems grupės mačams.

Įspūdingą pergalę J grupėje iškovojo be pralaimėjimų šiame čempionate žygiuojantys Serbijos krepšininkai (4/0). Jie J grupėje 90:47 (23:14, 26:12, 22:13, 19:8) sutriuškino Puerto Riką (2/2).

Serbams 18 taškų pelnė Nemanja Bjelica, 16 – Bobanas Marjanovičius, 14 – Nikola Jokičius (10 atk. kam.), 12 – Stefanas Jovičius, 10 – Marko Guduričius.

Puerto Riko ekipoje rezultatyviausiai žaidė Davidas Huertasas. Jo sąskaitoje – 11 taškų,

Autsaiderių turnyre (17-32 vietos) penktadienį Iranas 71:62 nugalėjo Angolą, o Nigerija 81:66 pranoko Dramblio Kaulo Krantą.

Jėga!

Jėga! portretas
Nors lenkai “varo į priekį”, o mūsiškiai....

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel Kodel per plauka, netiesa , jie jau ketvirtfinalyje. Liko vienos rungtynes, Zurnaliste nemoki skaiciuoti, gerai paziurek i lentele.