„Lietuvos rytas“ išvargo pergalę prieš septynis „Juventus“ žaidėjus

Į pirmąją LKL reguliariojo sezono vietą besikabinantis Vilniaus „Lietuvos rytas“ (25-5) namuose 78:75 (17:19, 18:14, 22:21) palaužė Utenos „Juventus“ (11-19).

Rungtynės prasidėjo ir vyko apylygiai, o po dviejų kėlinių priekyje 40:38 buvo svečiai iš Utenos.

Tačiau po pertraukos vilniečiai atrado daugiau jėgų ir pradėjo kabintis į pergalę, kurią galiausiai ir pasiekė.

„Juventus“ treneris Žydrūnas Urbonas vertėsi tik aštuoniais žaidėjais. Tiesa, tik 3 minutes žaidė Jonas Žakas.

Penktadienį vilniečiai keliaus į Kauną, kur pečius surems su „Žalgiriu“ ir pergalės atveju galės pakilti į pirmąją turnyro lentelės vietą.

„Lietuvos rytas“: T.Petersonas 22 (10 atk. kam.), M.Giržiūnas ir L.Mavrokefalidis po 12, J.Baronas 9.

„Juventus“: M.Kupšas 23, A.Šikšnius 15, M.Kornijenko 14 (9 atk. kam.), D.Bičkauskis (16 rez. perd.) ir K.Guščikas po 9.