LKL: nervų karą laimėję „Šiauliai“ palaužė Utenos „Juventus“

Svarbią pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Jie namuose 98:94 (25:31, 30:17, 20:26, 23:20) įveikė Utenos „Juventus“ ekipą.

Šiauliečiams tai buvo antroji pergalė iš eilės ir pirmoji savų žiūrovų akivaizdoje – prieš tai Saulės miesto komanda namų arenoje buvo pralaimėjusi visus penkis kartus.

„Juventus“ ir vėl vertėsi be Kenny Gaineso – šis tęsti reabilitacijos išvyko į JAV ir į Lietuvą grįš po naujųjų metų.

Pirmąją komandų tarpusavio akistatą „Betsafe–LKL“ čempionate rugsėjį Utenoje 83:78 laimėjo šeimininkai.

Rungtynių laimėtojas sprendėsi pačioje mačo pabaigoje. Likus trims minutėms taiklus Vaido Čepukaičio metimas leido uteniškiams pirmauti 88:87, tačiau Kristupas Žemaitis tritaškiu atsakė į vieną taiklią Tomo Dimšos baudą – 90:89.

Čia pat dar tris taškus pridėjo Evaldas Šaulys ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę šiauliečiai tapo vienu metimu nepavejami – 93:89. Kitoje atakoje Arvydas Šikšnius deficitą kirto pusiau – 93:91. Neilgai trukus dvitaškiu su pražanga pasižymėjo Antanas Udras ir šeimininkai jau pirmavo 96:91.

Tačiau savo atsaką turėjo ir uteniškiai – tritaškį smeigė tas pats A.Šikšnius ir likus žaisti kiek daugiau nei 15 sekundžių šiauliečiai buvo priekyje 96:94. Pražanga stabdytas Evaldas Šaulys prie baudų linijos neklydo – 98:94.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus – 20, Kristupas Žemaitis – 17 (7 rez. perd.), Cedrickas Bowenas – 13;

„Juventus“: Vaidas Čepukaitis – 18, Arvydas Šikšnius – 16 (3\7 trit.), Dovis Bičkauskis ir Martinas Geben (8 atk. kam.) – po 14;