A. Milaknio ir R. Jokubaičio tritaškiai nukalė „Žalgirio“ pergalę Utenoje

Artūras Milaknis ir Rokas Jokubaitis buvo rezultatyviausi Kauno „Žalgirio“ (22-2) krepšininkai, kartu pataikę 7 tritaškius, o čempionai iš Utenos grįžo su penkta pergale iš eilės.

Ketvirtas rungtynes per pastarąsias aštuonias dienas žaidęs „Žalgiris“ 91:82 (21:19, 26:16, 23:18, 21:29) palaužė Utenos „Juventus“ (13-11).

Šarūnas Jasikevičius šiose rungtynėse suteikė poilsio vienam komandos lyderių Thomasui Walkupui, kurį puikiai pakeitė R.Jokubaitis. Įžaidėjas surinko 19 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Už jį rezultatyviau kauniečių gretose rungtyniavo tik Artūras Milaknis, surinkęs 20 taškų.

Mačo pradžioje „Juventus“ su kauniečiais kovojo kaip lygūs su lygiais, tačiau „Žalgirio“ spurtas 17:4 antrojo kėlinio pabaigoje leido svečiams pasijusti kiek patogiau ir į pertraukę svečiai žengė turėdami dviženklį pranašumą – 47:35.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ pratęsė savo sėkmingą atkarpą, o po trijų ketvirčių komandas jau skyrė 17 taškų (70:53).

„Juventus“ rungtynių pabaigoje dar sumažino savo atsilikimą iki vienženklio, tačiau tai padarė per vėlai ir intrigos sugrąžinti nebespėjo.

„Žalgiris“: A.Milaknis 20 (4/6 trit.), R.Jokubaitis 19 (5/6 dvit., 3/5 trit., 8 rez. perd.), Z.LeDay 14 (6 atk. kam., 2 blk.), M.Gebenas 8 (4/6 dvit., 2 per. kam.), L.Lekavičius 8 (4/6 dvit.), N.Hayesas 8 (4/4 dvit.), E.Ulanovas 6, KC Riversas 6, J.Landale‘as 2, P.Jankūnas 0 (5 atk. kam.), K.Lukošiūnas 0.

„Juventus“: J.Jucikas 20 (7/7 dvit., 2 per. kam.), V.Šulskis 15 (4 rez. perd.), B.Crawfrodas 10, N.Giga 10 (5/8 dvit.).

Šiame straipsnyje: ŽalgirisJuventusLKLkrepšinis

xx

xx portretas
LKL rungtyne nenuplaus tos gedos kuria patyreme Peterburge!Zalgiris rebilituosis jai Eurolygoje islos DVI pergales is eiles.Priesingu atveju sirgaliu pagarba susigrazint gales kitame sezone......!