Po skambios „Olympiakos“ pergalės Maskvoje – skaudus „Maccabi“ smūgis

Lietuviškajam Pirėjo „Olympiakos“ (2-4) po skambios pergalės Maskvoje ir vėl teko pajusti pralaimėjimo kartėlį.

Šįkart Graikijos klubui skaudų smūgį sudavė Tel Avivo „Maccabi“ (4-2), kuri išvykoje 90:65 (24:21, 21:19, 23:16, 22:9) sutriuškino Mindaugo Kuzminsko ir Kęstučio Kemzūros atstovaujamą komandą.

Kuzminskas per 14 minučių pelnė šešis taškus (1/2 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo vieną kamuolį, išprovokavo tris pražangas, tačiau du kartus pats pažeidė taisykles ir surinko keturis naudingumo balus.

Nors po dviejų kėlinių „Maccabi“ turėjo vos penkių taškų pranašumą (45:40), po Othello Hunterio dvitaškio trečiojo kėlinio pabaigoje persvara išaugo daugiau nei dvigubai – 68:56.

Lemiamame ketvirtyje „Maccabi“ varžovams leido įmesti devynis taškus, patys surinko 22 ir taip rungtynių pabaigoje susikrovė net 25 taškų pranašumą.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 16, Brandonas Paulas 12 (5 atk. kam.), Vassilis Spanoulis 8, Mindaugas Kuzminskas 6.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas ir Tyleris Dorsey (4/6 trit.) po 19, Nate'as Woltersas 10, Omri Casspi 9, Quincy Acy (8 atk. kam.) ir Othello Hunteris (4/4 dvit., 5 atk. kam.) po 8.