„Ryto“ krepšininkai iškovojo kelialapį į Europos taurės ketvirtfinalį

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro „Top 16“ etapo šeštojo turo rungtynėse E grupėje trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda namuose 90:68 (25:14, 21:15, 26:24, 18:15) nugalėjo „AS Monaco“ (Prancūzija) ekipą ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį.

„Ryto“ krepšininkai fantastiškai pradėjo rungtynes ir jau penktąją minutę pirmavo 15 taškų skirtumu (17:2). Įpusėjus rungtynėms, šeimininkai turėjo 17 taškų pranašumą (46:29). Trečiajame kėlinyje vilniečiai išlaikė žaidimo kontrolę savo rankose ir toliau turėjo akivaizdžią persvarą (72:53). Per likusias 10 min. „Rytas“ neleido varžovams užmegzti didesnės intrigos ir šventė svarbiausią pergalę šiame sezone.

Vilniaus komandai (3 pergalės/3 pralaimėjimai) 21 tašką pelnė D. J. Seeley, 18 - Arciomas Parachovskis (11 atk. kam.), 11 - Rokas Stipčevičius, 10 - Eimantas Bendžius.

„AS Monaco“ (2/4) ekipoje 17 taškų surinko Elmedinas Kikanovičius, 16 - Sergejus Gladyras, 11 - Lazericas Jonesas.

Pirmojo rato rungtynėse „Rytas“ išvykoje varžovams pralaimėjo 70:75.

Vilniaus klubas grupėje užėmė antrąją vietą ir pateko į ketvirtfinalį. Jame „Rytas“ žais su G grupės nugalėtoja Valensijos „Valencia Basket“ (Ispanija) ekipa. Ketvirtfinalio susitikimai vyks kovo 5-13 dienomis.