Teisėjų sprendimo nesupratęs V. Šeškus: gal kitą kartą be lanko žaisime?

Nuo pat pirmųjų minučių jautį už ragų Kėdainiuose griebę Prienų „Skycop“ krepšininkai per pirmąjį kėlinį susikrovė užtikrintą 15 taškų persvarą, bet jos išlaikyti svečiai nesugebėjo ir patyrė skaudžią nesėkmę 78:80.

Svečiai laimėjo pirmąjį kėlinį 15 taškų skirtumu, bet vėliau šeimininkai sugebėjo atsilikimą panaikinti, o ketvirtajame kėlinyje išsiveržė į priekį. Paskutinės atakos metu „Skycop“ galėjo rezultatą išlyginti, bet Michaelo Bruesewitzo metimą blokavo Nikita Balašovas.

Nugalėtojams po 14 taškų pelnė Martynas Varnas ir Gabrielius Maldūnas, po 9 – Regimantas Miniotas ir N. Balašovas.

Prienų ekipoje 24 taškus surinko Darjušas Lavrinovičius, 17 - Ovidijus Varanauskas (9 rez. perd.), 13 – M. Bruesewitzas.

„Skycop“ (3 pergalės/4 pralaimėjimai) čempionate užima penktąją vietą, o „Nevėžis“ (2/5) – devintąją.

Spaudos konferencijoje po rungtynių kalbėjęs Virginijus Šeškus savo komentarą pradėjo nuo kritikos Kėdainių arenai – treneriui abejonių sukėlė vienos pusės krepšys.

„Labai gaila, kad paleidome tokias rungtynes, – teigė Šeškus. – Mes taip ir galvojome, kad antrą pusę bus žaisti sunkiau, nes matėme, kokios būklės yra kairys krepšys – kiek meti, ten visus (metimus) įtraukia. Aišku, negalima sakyti, kad tai – pralaimėjimo priežastis, bet, manau, viena...

Teisėjai ar komisaras prieš rungtynes turi patikrinti salę ir dėl tokios būklės neturi leisti žaisti. Sutiko ir teisėjai, bet mes žaidžiame... Gal kitą kartą be lanko žaisime?“

Antrajame ketvirtyje prieniškių pranašumas aptirpo iki 10-ies taškų, o po ilgosios pertraukos jo greitai išvis nebeliko – 9:2 spurtavę „Nevėžio“ žaidėjai tuoj pat priartėjo 42:45. Galiausiai rungtynių nugalėtojas sprendėsi mačo pabaigoje, kurioje svečiai turėjo verstis be 24 taškus surinkusio Darjušo Lavrinovičiaus.

Aukštaūgis ketvirtajame ketvirtyje užsidirbo penktąją pražangą ir nuo atsarginių žaidėjų suolelio stebėjo, kaip jo ekipa krito paskutinėmis sekundėmis – Nikita Balašovas paskutinėje atakoje blokavo Mike'o Bruesewitzo metimą ir finalinė sirena skelbė „Nevėžio“ pergalę.

„Nesužaidė mūsų lyderiai: nei Martynas Gecevičius, Mindaugas Lukauskis atrodo irgi taip, bet matėte, kokią paskutinę pražangą (padarė). Manau, kad buvo mano klaida, kad į žaidimą neįjungiau Gintaro Leonavičiaus. Vyrai žaidė neblogai ir kažkiek pasikeisdavome.

Ovidijus Varanauskas žaidė 37 minutes, Gecevičius – 35. Galvojau, kad vienos rungtynės per savaitę ir mes ištrauksime, nes tikrai gerai žaidė. Manau, neužteko jėgų ir blaivaus proto. Neįtraukimas daugiau žmonių į rotaciją buvo mano klaida“, – kaltę prisiėmė Šeškus.