Vienu iš „Monaco“ vedlių buvęs D. Motiejūnas pratęsė juodą „Maccabi“ ruožą

„Monaco“ (7-11) ekipa su solidžiu Donatu Motiejūnu pratęsė varžovų pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

Saša Obradovičiaus auklėtiniai 82:76 (13:15, 22:18, 21:18, 26:25) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (7-11), kuriai tai buvo septintasis pralaimėjimas paeiliui.

Motiejūnas per 19 minučių pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir trissyk prasižengė. Lietuvis mačą baigė su 15 naudingumo balų.

Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį Motiejūnas sėdėjo ant suolo.

Puikiai varžovų gynybą gliaudęs Motiejūnas su komandos draugu Alpha Diallo pasidalino rezultatyviausio komandos žaidėjo titulą. Mūsiškis sužaidė antras pagal rezultatyvumą ir naudingumą rungtynes šiame Eurolygos sezone.

„Grįžome ant bėgių, tikimės, kad ant jų ir liksime. Sirgaliai to tikisi ir mus palaiko“, – lakoniškai po mačo kalbėjo D-Mo.

Naudingiausias „Monaco“ gretose buvo Mike'as Jamesas. Amerikietis pelnė 12 taškų, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir sukaupė 16 naudingumo balų.

„Maccabi“ negelbėjo ir puikiai rungtyniavęs Scottie Wilbekinas. Gynėjas per 34 minutes įvertė 31 tašką (5/10 dvit., 5/9 trit., 6/6 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Likus 7 minutėms Wilbekinas tritaškiu mažino svečių atsilikimą iki 4 taškų (58:62). Izraelio ekipa turėjo šansą dar labiau sumažinti deficitą, bet Derrickas Williamsas buvo netaiklus, o Jamesas šveitė tritaškį (65:58).

Wilbekino tempiami svečiai sugebėjo prisiartinti iki minimalaus atstumo (66:67), bet svarbiausiu metu Dwayne'as Baconas pelnė du taškus su pražanga, Diallo šovė iš toli ir to pakako pergalei.

„Monaco“: Alpha Diallo (5/6 dvit.) ir Donatas Motiejūnas (6/8 dvit.) po 16, Mike'as Jamesas 12 (2/5 trit., 13 rez. perd., 4 kld.), Dwayne'as Baconas 11 (5/8 baud.), Leo Westermannas 10 (2/4 trit., 4 kld.), Willas Thomasas 7 (8 atk. kam.).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 31 (5/10 dvit., 5/9 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd., 4 kld., 31 naud.), Ante Žižičius 10 (4/6 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Derrickas Williamsas 9 (4/6 dvit.), Keenanas Evansas 8 (2/7 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas 7 (2/7 dvit.).