Vilniaus „Rytas“ pateko į V. Garasto taurės finalą

Septintus metus paeiliui rengiamame draugiškame Vlado Garasto taurės turnyre Vilniaus „Ryto“ ekipa startavo pergalingai. Sostinės krepšininkai Klaipėdoje penktadienį 82:61 (22:19, 21:18, 26:9, 13:15) įveikė „Venstpils“ komandą iš Latvijos.

Rungtynės prasidėjo nedideliu sostinės komandos spurtu, tačiau pirmame kėlinyje vyko itin atkakli dvikova. 7 taškus per kėlinį pataikęs Dominique'as Suttonas padėjo vilniečiams po pirmųjų 10 minučių pirmauti trimis taškais.

Antrąjį ketvirtį vilniečiai ir vėl pradėjo gera atkarpa, kai dėjimu krepšį sudrebino Martynas Echodas, o tritaškį pataikė Margiris Normantas. Latviai dar buvo pasiviję vilniečius, tačiau puikiai kėlinio pabaigą sužaidęs „Rytas“ į didžiąją pertrauką keliavo turėdamas 6 taškų pranašumą.

Antroje rungtynių pusėje vilniečiai labiau susitelkė gynyboje, daugiau pasitikėjo vienas kitu puolime ir tai leido perimti mačo iniciatyvą į savo rankas. Ketvirtame kėlinuke „Ventspils“ krepšininkai dar bandė vytis, tačiau daugiausiai jaunais žaidėjais remdamasis „Rytas“ sugebėjo iškovoti nesunkią pergalę.

Puikiai šiame mače pasirodė Martynas Echodas, kuris pataikė 9 iš 10 metimų, pelnė 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius. 14 taškų pridėjo amerikietis Dominique'as Suttonas, kuris taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. 13 taškų surinko Mindaugas Girdžiūnas.