Vilniaus „Rytas“ Šiauliuose pratęsė šiuo metu ilgiausią LKL pergalių seriją

Vilniaus „Rytas“ (13-5) Šiauliuose pratęsė šiuo metu ilgiausią LKL pergalių seriją iki šešių iš eilės. Giedriaus Žibėno vadovaujama ekipa su sugrįžusiais Martynu Echodu ir Andrew Goudelocku 98:85 (23:22, 25:15, 20:29, 30:19) pranoko „Šiaulių“ (5-12) komandą.

„Šiauliams“ atstovaujanti legenda Mindaugas Lukauskis šiame susitikime tapo daugiausiai minučių LKL pirmenybėse sužaidusiu krepšininku.

Iki šiol šis rekordas priklausė Rolandui Matuliui, kuris per 554 rungtynes iš viso aikštėje praleido 14,922 minutes. Lukauskio sąskaitoje – 14,931 minutė, sužaista per 649 susitikimus.

Čiurnos traumą išsigydęs M. Echodas galingai startavo rungtynėse ir po pirmosios mačo dalies buvo surinkęs 13 taškų bei 21 naudingumo balą. Centras finišavo su 17 taškų (8/10 dvit., 1/1 baud.), 7 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais ir 24 naudingumo balais.

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 18, Kaspars Berzinš ir Justas Furmanavičius – po 14, Andy Van Vlietas 12, Mindaugas Lukauskis 11.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 19 (3/6 trit.), Arnas Butkevičius 18 (3/9 trit.), Martynas Echodas 17 (7 atk. kam.), Gytis Radzevičius ir Mindaugas Girdžiūnas – po 11.