„Žalgiris“ svečiuose parklupdė „Anadolu Efes“ ekipą

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos antrojo turo rungtynėse trečiadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ išvykoje 93:79 (19:19, 27:13, 22:16, 22:31) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) komandą ir iškovojo pirmąją pergalę.

Eurolygos trečiosios vietos laimėtojai „Žalgirio“ krepšininkai po lygaus pirmojo kėlinio savo jėgą pademonstravo antrajame. Atkarpą 15:2 laimėję žalgiriečiai įpusėjus rungtynėms pirmavo 46:32. Trečiajame kėlinyje pakiliai rungtyniavę žalgiriečiai dar labiau padidino pranašumą - 68:48.

Ketvirtajame kėlinyje „Anadolu Efes“ krepšininkai kelis sykius sumažino atsilikimą iki 11 taškų, bet taiklūs Brandono Davieso ir Artūro Milaknio metimai leido „Žalgiriui“ išsaugoti dviženklę persvarą. Mačo pabaigoje šeimininkai buvo dar labiau priartėję, bet žalgiriečiai paskutinėmis sekundėmis pelnė 5 taškus be atsako ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Kauno komandai 18 taškų pelnė Brandonas Daviesas, 17 - Leo Westermannas, 11 - Paulius Jankūnas, 9 - Nate'as Woltersas, po 7 - Thomas Walkupas bei Marius Grigonis, po 6 - Edgaras Ulanovas bei Artūras Milaknis, 5 - Aaronas White'as, 4 - Antanas Kavaliauskas, 3 - Laurynas Birutis.

Stambulo ekipoje rezultatyviausiai žaidė Krunoslavas Simonas. Jo sąskaitoje - 17 taškų. Po 14 taškų pridėjo Adrienas Moermanas ir buvęs žalgirietis Vasilije Micičius, 12 - Tiboras Pleissas.

„Žalgirio“ ekipa pataikė 8 tritaškius iš 14 (57 proc.).

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais jau penktadienį namuose su Eurolygos vicečempione Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) ekipa.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Nepergyvenk xx,Kauno Žalgiris net sovietmečiu buvo Kauno Žalgiris,ne taip kaip Vilniaus Rytas-Lietuvos Rytas-Statyba.Kaunas Lietuvos širdis.

xx

xx portretas
Noretusi kad Zlgiris laimetu. Noretusi kad Zalgiris ugdytu Lietuviskas zvaigzdes. Noretusi kad Zalgiris neprarastu Lietuvisko veido !

bravo

bravo portretas
Šaunuoliai, parodė kaip reikia žaisti. Jei taip būtų žaidę, tai nebūtų pralošę nei "Neptūnui", nei "Baskonijai". O savo komentare "Žento sūnėnas" parašė labai gražiai ir labai teisingai. Nerašykit žurnalistai nei parklupdė, nei suspardė, nei pervažiavo, nei paguldė ant menčių...., nei kitaip, nes nuo pralaimėjimų niekas neapsaugotas, tame tarpe ir Žalgiris