Nors iki UEFA Čempionų lygos finalo liko dar daugiau nei trys mėnesiai, anglai nieko nelaukę praneša, kad norint įžengti į „Wembley“ stadioną žiūrovui pigiausias bilietas kainuos 176 svarus sterlingų.
Londone įsikūręs stadionas talpina 86 tūkstančių žiūrovų ir jau šiuo metu įsigijusių bilietus į Čempionų lygos finalą yra 11 tūkstančių žmonių.
Šiuo metu dar įmanoma gauti bilietą už 150 svarų, tačiau jie sparčiai nyksta ir jau nuo sekančios savaitės pigiausias bilietas kainuos 176 svarus.
Žiūrovai, kurie mėgautis Čempionų lygos finalu norės iš pirmųjų eilių, jiems bilietas kainuos nuo 225 iki 300 svarų sterlingų.
Taipogi britai padarė nuolaidų žmonėms su negalia bei moksleiviams ir studentams. Tiesa, pastarieji privalės pateikti reikiamus dokumentus ir tuomet į „Wembley“ stadioną jie pateks sumokėję vos 80 svarų.
86 tūkstančius žiūrovų talpinantis stadionas buvo oficialiai atidarytas 2007-aisiais metais. Už šį milžinišką statinį buvo paklota net 1,57 milijardai dolerių.
Stadiono atmosferą jau artimiausiu metu išbandyti galės dvi „Premier“ lygos komandos. Kitą pirmadienį vyks Anglijos lygos taurės finalas tarp Londono „Arsenal“ bei „Birmingham City“ ekipų.
Naujausi komentarai