Tris mėnesius Senajam turgui vadovaujantis Arvydas Gaudiešius Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybai pristatė turgaus viziją.
A.Gaudiešiaus teigimu, per pirmus tris jo darbo mėnesius Senojo turgaus pajamos išaugo nuo 25 iki 30 proc. Teigiama, kad buvo pertvarkyti kai kurie vadybiniai dalykai, tačiau bet kuris judesys esą prašosi lėšų, o jų yra tik tiek, kiek uždirbama.
"Už mane kalba skaičiai. Turguje radau prastą situaciją. Žinojau, kad nėra gerai, bet patikrinus, paaiškėjo, kad situacija dar prastesnė. Minusas yra didelis. Metus greičiausiai irgi baigsime su minusu", – neslėpė naujasis turgaus vadovas.
Turgaus vadovas teigė, kad mėgins parduoti Šilutės plente, buvusios prekybos bazės teritorijoje turėtus nenaudojamus statinius, kitus pastatus. Tada esą kalbės apie esamų statinių renovaciją.
Turgavietės rekonstrukcija turėtų vykti etapais, kad nė vienas joje prekiaujantis pardavėjas neturėtų nutraukti veiklos.
"Sutvarkius turgaus rajoną, jo vertė pakiltų. Galbūt atsirastų investuotojų, kurie norėtų perkelti savo verslą į šią zoną", – vylėsi A.Gaudiešius.
Tačiau turgaus vadovas išreiškė nepasitenkinimą mokesčiais senamiestyje. Esą jam neaišku, koks buvo automobilių stovėjimo apmokestinimo šalia turgaus tikslas: kad sumažintų automobilių srautus, ar kad išbaidytų pirkėjus bei verslininkus.
Susitikime su Smulkiojo ir vidutinio verslo taryba pabrėžta, jog turgaus veikla generuoja pelną ne tik sau, bet ir visam senamiesčio verslui. Nes turgus – turistų mėgstama vieta. Kruizinių laivų turistai neišvengiamai praeina pro Senąjį turgų ir esą dažniausiai ten pasigenda tualeto.
"Gėda ir pasakyti, turgaus tualetas praktiškai nedirba dvejus metus. Norėjau pastatyti konteinerinį tualetą, bet kainos tokios, kad dingsta bet koks noras daryti renovacijas. O dabar prie vieno dangčio atsistoja po 20 žmonių", – apie vieną didžiausių Senojo turgaus bėdų pasakojo jo direktorius.
Naujausi komentarai