Rokenrolo šlovės muziejus pirmadienį paskelbė, kad kitais metais į jį bus priimti “Nirvana”, “Kiss”, Peteris Gabrielis (Piteris Geibrielis), “Hall and Oates”, Catas Stevensas (Ketas Stivensas) ir Linda Ronstadt (Linda Ronstat).
Klivlande Ohajo valstijoje įsikūręs muziejus taip pat paskelbė, kad už viso gyvenimo pasiekimus bus priimtas Brianas Epsteinas (Brajenas Epsteinas), kuris nuo 1962-ųjų iki savo mirties 1967-aisiais buvo “The Beatles” vadybininkas.
Tokia pati garbė atiteks “The Rolling Stones” vadybininkui Andrew Loogui Oldhamui (Endriui Lugui Oldhamui), kuris iškėlė šią grupę į “pasaulinę šlovę ir taip gerai sukūrė jų “blogų berniukų” įvaizdį, kad jis tapo ir jų prekės ženklu, ir našta".
A.L.Oldhamas "padėjo prižiūrėti virtinę žymių įrašų, kurie įtaką daro ir po pusės amžiaus”, nurodo muziejus.
Jis žada įtraukti ir “The E Street Band”, kurią 1973 metais įkūrė Bruce’as Springstreenas (Briusas Springstinas) ir kuri padėjo "sukurti legendinę Springsteeno, kaip vieno didžiausių atlikėjų per visą rokenrolo istoriją, reputaciją”.
Pats B.Springsteenas į Šlovės muziejų buvo priimtas 1999 metais.
Kad koks nors atlikėjas, kompozitorius ar muzikantas patektų į Rokenrolo šlovės muziejų, jis turi būti bent prieš 25 metus išleidęs kokį įrašą ir "pademonstravęs neabejotiną muzikinį meistriškumą".
“Nirvana”, kuriai vadovavo dabar jau miręs Kurtas Cobainas (Kurtas Kobainas) ir kurios pirmasis singlas “Love Buzz” išėjo 1988 metais, priimama iškart, kai suėjo minėtas terminas.
“Manęs tai tikrai nestebina”, - žurnalui “Rolling Stone” sakė muziejaus vadovas Joelis Peresmanas (Džoelis Peresmanas).
K.Cobainas, kuris grūmėsi su priklausomybėmis, nusižudė 1994 metais, būdamas 27-erių.
Priėmimo ceremonija bus surengta kitų metų balandį Brukline Niujorke.
Naujausi komentarai