Pasak G. Nausėdos, tokių politikos apžvalgininkų keliamų abejonių jis nesuprantantis, nes, tikina prezidentas, pasitelkta nauja praktika tikrai pasiteisino.
„Tiesa sakant nelabai suprantu kai kurių komentatorių abejonių tokios patikros reikalingumu, nes pokalbiai vyksta labai pagarbiai ir, turbūt sutiksite, kad mano patarėjai turi visus įgaliojimus užduoti klausimus mandagia ir informatyvia forma. Todėl tikrai nevyksta jokių kandidatų kankinimų: nei dvasinių, nei fizinių. Tiesiog mes norime, kad šis procesas būtų kaip galima atsakingesnis ir rimtesnis. Norime surinkti visus įspūdžius, kuriuos kandidatai sudaro, tam, kad tos 45 minutės ar valanda, kurią turi prezidentas, būtų panaudojama maksimaliai efektyviai. Nežinau, ar toks atrankos procesas yra ypatinga novacija mūsų politikoje, bet jis tikrai pasiteisina ir jis turės gerą rezultatą“, – penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje teigė G. Nausėda.
Todėl tikrai nevyksta jokių kandidatų kankinimų: nei dvasinių, nei fizinių.
Mykolo Romerio universiteto (MRU) docentas, apžvalgininkas Virgis Valentinavičius portalui Delfi teigė, kad kandidatų į ministrus vizitai Prezidentūroje, kai iš pradžių susitinkama su G. Nausėdos patarėjais, atrodo keistai.
„Man truputį nerimą kelia įvestas naujas žanras, kad kandidatai pirmiausia eina pas patarėjus ant kilimo, yra tardomi, o tik paskui pas prezidentą. G. Nausėda yra sakęs, kad anglų kalbos žinių netikrins ir kandidatų neegzaminuos, kaip, suprask, negerai darė D. Grybauskaitė, bet čia yra blogiau nei toks egzaminavimas – faktiškai šioks toks kandidatų žeminimas. Jie yra politikai ir man atrodo nepriimtina, kad juos tardo jokių mandatų neturintys patarėjai“, – delfi.lt sakė politologas.
Naujausi komentarai