Vagių, melagių, aferistų, ,,,valdžia. Privalėjo biudžetą sudaryti be deficito, bet padarė tokį, kad dabaar kaip nors, o paskui padidinsim mokesčius. Valstybinės institucijos nuolat pučiasi, aplipdomos įvairiomis struktūromis su pavadinimu "prie ministerijos"-tai vietos saviems. Čia mokamos nepadoriai didelės algos, dažnai už visai nereikalingą darbą, poilsines komandiruotes, mokymus(edukacijas), visokius projektus ir taip iššvaistomi biudžeto pinigai, o tada apmokestinami žmonių namai-turi namą, vadinasi gali sumokėti. bet gal žmogus gyvena tik iš vagranos pensijos, o namą statė visą savo gyvenimą daug ko atsisakydamas-esi skurdžius, gyvenimo atmata ne vieta tau gyventi nuosavam name, mauk į "brazilką"...
(be temos)
(be temos)