Kur pakryps karas Ukrainoje po NATO viršūnių susitikimo

Kur pakryps karas Ukrainoje po NATO viršūnių susitikimo

2014-09-05 21:08
BNS inf.
Kur pakryps karas Ukrainoje po NATO viršūnių susitikimo
Kur pakryps karas Ukrainoje po NATO viršūnių susitikimo / Scanpix nuotr.

Penktadienis buvo ypatinga diena Europos ir pasaulio politikoje – NATO oficialiai pareiškė, kad Rusija yra grėsmė. NATO valstybės apsisprendė dėl greitojo reagavimo pajėgų įkūrimo, kurių vadavietė bus Lenkijoje, o vadovavimo centrai Baltijos šalyse.

Minske Rusijos, Ukrainos ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos bei vadinamųjų sukilėlių atstovai pasirašė susitarimą dėl ugnies nutraukimo. Jungtinės Valstijos žada skelbti naujas sankcijas Vladimiro Putino aplinkai, valstybiniams bankams bei energetikos įmonėms.

Apie visą tai LRT Televizijos studijoje diskutavo daug metų Lietuvos užsienio ir saugumo politiką formavę bei įgyvendinę politikai: kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus, Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis, Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius ir buvęs užsienio reikalų ministras Antanas Valionis.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų