V. Solovjovo laida buvo apkaltinta propagandos ir dezinformacijos skleidimu žodžiais puolant Vakarus ir Europą.
„Su kiekvienu sandoriu atnešdavau dokumentus, rodančius mano oficialų atlyginimą, pajamas, – viską dariau. Nusipirkau, sumokėjau beprotiškus mokesčius, viską padariau ir staiga kažkas priimė sprendimą, kad šis žurnalistas dabar įtrauktas į sankcijų sąrašą... Ir iš karto tai paveiks mano nekilnojamąjį turtą“, – savo laidoje „Vakaras su Vladimiru Solovjovu“ plūdo jis.
Tai įvyko tada, kai Europos šalys pažadėjo bendradarbiauti kovojant su Rusijos agresija, kilusia dėl invazijos į Ukrainą. Energetikos sektorius, oro linijos bendrovės taip pat nukentėjo dėl negailestingų Vladimiro Putino. Nepaisant kritikos Vakarams ir paramos Rusijos agresijai, V. Solovjovas tūžo, teigdamas kad apribojimai yra nesąžiningi.
Sankcijos smarkiai smogė Rusijos ekonomikai
Vakarų sankcijos, Kremliaus duomenimis, smarkiai smogė Rusijos ekonomikai. Kartu Kremlius pabrėžė, kad šalis turi didelių rezervų, kad atlaikytų spaudimą. „Ji (ekonomika) atsilaikys“, – trečiadienį sakė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas, kurį cituoja agentūra „Interfax“. Rusija esą turi pagalvę, kad amortizuotų sankcijų padarinius.
Kartu D. Peskovas pridūrė, kad jo šalis reaguos į Vakarų sankcijas – „blaivia galva“ ir „nešaudydama sau į kojas“.
ES, JAV ir kitos šalys paskelbė griežtas sankcijas dėl Rusijos karo Ukrainoje. Padariniai šiuo metu ypač juntami bankų sektoriuje. Daugelio sankcionuojamų bankų bankomatuose nebėra pinigų. Kai kur jau negalima atsiskaityti kortelėmis. Daugelis rusų baiminasi dėl savo santaupų. Ir prie bankų kasų pastaruoju metu driekėsi ilgos eilės, nes žmonės nori atsiimti savo pinigus. Rusijos centrinis bankas tikina, kad padėtis kontroliuojama.