Pereiti į pagrindinį turinį

K.Uokai siūloma pačiam spręsti, ar likti partijoje

2010-05-20 11:17
K.Uokai siūloma pačiam spręsti, ar likti partijoje
K.Uokai siūloma pačiam spręsti, ar likti partijoje / Ingos Juodytės nuotr.

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos prezidiumas siūlo Kazimierui Uokai pačiam apsispręsti dėl tolesnės veiklos partijoje.

Jei K.Uoka, kuriam surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas dėl pasipriešinimo pareigūnams per seksualinių mažumų eitynes, pats sprendimo nepriims, dėl jo likimo partijoje spręs TS-LKD priežiūros komitetas.

"Remiantis tuo, kad nuo praėjusio prezidiumo posėdžio K.Uoka nepareiškė jokio apgailestavimo, nutarė pasiūlyti K.Uokai artimiausiu metu pačiam apsispręsti dėl savo dalyvavimo TS-LKD partijoje, ir jeigu tokio sprendimo nebūtų, kreiptis į priežiūros komitetą, kad už jį nuspręstų priežiūros komitetas", - po prezidiumo posėdžio trečiadienį žurnalistams sakė TS-LKD vicepirmininkė Rasa Juknevičienė.

K.Uoka sakė sprendimą dėl narystės partijoje priimsiantis pasitaręs su partijos Tautininkų frakcija.

"Aš sprendimą priimsiu po lietuvininkų tautininkų frakcijos konferencijos", - žurnalistams sakė K.Uoka.

Tuo tarpu Seimo pirmininkė Irena Degutienė žurnalistams tvirtino, jog kalbama ne apie K.Uokos pasitraukimą iš partijos, o laikiną narystės sustabdymą.

"Jisai suspenduos laikinai savo narystę, po to galbūt grįš į partiją, yra buvę tokių atvejų, tiesiog žmogus turi įvertinti situaciją ir kaip šitoj situacijos atrodo būdamas TS-LKD narys, nes partijos pozicija yra nuosaiki, niekada nebuvom radikalai, ir jis turi padaryti išvadas", - sakė I.Degutienė.

Trečiadienį parlamentarams K.Uokai bei "tvarkiečiui" Petrui Gražuliui Vilniaus policijos 1-ajame komisariate buvo surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai. Teismas kitą mėnesį spręs, kaip bausti parlamentarus.

Vilniaus policijos atstovas BNS sakė, kad Seimo nariai administracinėn atsakomybėn traukiami dėl pareigūnų reikalavimų nevykdymo, pasipriešinimo pareigūnams ir užtvaros su užrašu "STOP POLICIJA" kirtimo.

Administracinių teisės pažeidimų kodeksas už Seimo nariams priskiriamus pažeidimus numato baudą iki tūkstančio litų arba areštą iki 30 parų.

Per gegužės 8-ąją Vilniuje vykusias pirmąsias gėjų eitynes šie du Seimo nariai susigrūmė su teritoriją saugojusiais pareigūnais ir ragino eiti į užtvertą teritoriją, kai baigsis seksualinių mažumų eitynių renginiui skirtas laikas.

Renginio metu tvarką iš viso prižiūrėjo iki 500 policijos pareigūnų. Eitynėse "Už lygybę" dalyvavo apie 350 žmonių, kuriuos pasitiko apie 1000 priešiškai nusiteikusių protestuotojų.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra