G. Dimitrovas Londone pateko į savo ketvirtąjį sezono pusfinalį

2017-06-23 17:57 diena.lt inf.
Grigoras Dimitrovas
Grigoras Dimitrovas / Scanpix nuotr.

Geriausias Bulgarijos tenisininkas Grigoras Dimitrovas iškovojo pergalę „Aegon Championships“ ketvirtfinalyje ir pateko į savo ketvirtąjį šių metų pusfinalį. Jis penktadienį įvykusiame mače nugalėjo rusą Danilą Medvedevą 6:3, 3:6, 6:3.

G.Dimitrovas šį sezoną pradėjo laimėdamas du titulus bei patekdamas į „Australian Open“ pusfinalį. Tiesa, Bulgarijos tenisininkas į stipriausiųjų ketvertą pateko pirmą pirmą kartą nuo vasario mėnesio vidurio, o jame susikaus su Tomašo Berdycho ir Feliciano Lopezo poros nugalėtoju.

G.Dimitrovas Londone čempionu tapo 2014 metais, tačiau nuo to laiko nebuvo patekęs net į šio turnyro ketvirtfinalį.

Lengvą pergalę penktadienį iškovojo kroatas Marinas Čiličius, kuris 6:4, 7:5 įveikė Donaldą Youngą bei dėl patekimo į finalą susikaus su septynias pergales iš eilės ant žolės dangos iškovojusiu Gilles'iu Mulleriu.

Iki pusfinalio Londone nukeliavusiems tenisininkams atitenks 180 ATP reitingo taškų ir 97 tūkst. eurų.