Kaip atsikelti ryte? 10 klaidų, kurias kartojame kiekvieną rytą Pereiti į pagrindinį turinį

Kaip atsikelti ryte? 10 klaidų, kurias kartojame kiekvieną rytą

2011-08-11 13:03
Kaip atsikelti ryte? 10 klaidų, kurias kartojame kiekvieną rytą
Kaip atsikelti ryte? 10 klaidų, kurias kartojame kiekvieną rytą / Shutterstock nuotr.

Didžiausia klaida, kokią tik galite padaryti, - tai keltis labai anksti, nors tai nėra būtina. Dažnai klausiame savęs “kaip atsikelti ryte?“, tačiau dienos darbų liūne paskęsta tiek patarimai, tiek mintys apie tai, kad ryte reikėtų sveikai maitintis, mankštintis ir stengtis investuoti į save, kad dieną Jūs būtumėte maksimaliai produktyvūs.

Yra tik vienas patarimas, tinkantis visur ir visada: teorija ir liks teorija, jeigu nepritaikysite jos praktikoje, tad jau nuo rytojaus pabandykite pasinaudoti bent keletu iš žemiau nurodytų patarimų!

1. Rytinė mankšta

Rytinis seksas - puiki mankšta

Psichologas ir knygos autorius Veinas Dajeris (Wayne Dyer) pataria kiekvieną rytą sakyti sau ką nors gero. Pavyzdžiui: “Aš užmegsiu kontaktą su visatos intelektu ir patirsiu tikrą ramybę ir harmoniją” arba: “Brangioji, ką – rytinis seksas?“. Tikimės, kad Jūs supratote esmę.

2. Tiesiog atsikeliate iš lovos…

Jūs tiesiog atsikeliate iš lovos, tuo tarpu Jūsų raumenys atkakliai reikalauja “išmankštink mus!”. Mankšta daroma taip: Jūs atsikeliate, pakeliate rankas virš galvos, įkvepiate, pasiekiate rankomis kojų pirštus ir iškvepiate. Jeigu iš pirmo karto nesigauna, pasiseks kitą kartą, tad nepersitempkite.

3. Užmirštate skysčius

Jeigu vakare užėte linksmame vakarėlyje, skysčių ryte tikrai nepamiršite - juk troškulys pradeda dusinti dar prieš atsibundant. Kitais atvejais irgi nepamirškite elgtis su virškinimo sistema pagarbiai -  "užveskite” savo virškinimo sistemą stikline paprasto arba mineralinio (negazuoto) vandens.

4. Nepusryčiaujate

Jūs galite visiškai nejausti alkio: tačiau  skrandžiui reikia paaiškinti, kad jis klysta. Pusryčiai sveikam organizmui reiškia tą patį, ką ir “nešamoji” siena namui. Nebombarduokite organizmo kiaušiniene su smogiamu kiekiu kumpio. Apsiribokite jogurtu, vaisiais ir omletu.

5. Pusryčiaujate, bet negaunate vitaminų

Jeigu jaučiate jėgų trūkumą, galite išgerti vitaminų (pusryčių metu). Jeigu nežinote, ką gerti, drąsiai gerkite vitaminą C ir D. Vienas suteikia Jums energijos, kitas palaiko gerą Jūsų kraujo būklę.

6. Piktnaudžiaujate kofeinu

Jūs greičiausiai ir taip viską žinote, todėl papildomai komentuoti neverta. Kad sumažintumėte žalą, kurią kava daro organizmui, bent jau įpilkite į gėrimą grietinėlės.

7. Nevalote dantų

Remiantis apklausomis, 50 proc. žmonių prisipažino, kad pirmiausia jie pastebi savo pašnekovo šypseną. Atminkite, kad būtina rūpintis savo dantimis. Priešingu atveju Jūsų dantys gali “pasirūpinti” Jūsų širdimi.

8. Ei, o mankšta?

Jūs, berods, užmiršote porą minučių pastenėti ant treniruočių kilimėlio? Mankštoje svarbu tai, kad jūs įveikiate savo tingėjimą, galvos skausmą ir kritines dienas – tai, beje, suteikia Jums pasitikėjimo savimi pasąmonės lygmenyje. Taip pat Jūs jaučiate apdovanojimą – endorfinų antplūdį.

9. Iškart pradedat spoksoti į ekraną

Nesvarbu, ar tai nešiojamo kompiuterio ar iPhone’o ekranas – atminkite, kad Jums teks tai daryti visą likusią dieną. Vietoj to išeikite į balkoną, keletą minučių pažiūrėkite į dangų arba į tai, į ką išties verta žiūrėti ir pasistenkite patirti malonumą.

10. O kas šiandien?

Rytas – pats produktyviausias metas sudaryti darbų grafiką. Išsamaus sąrašo su komentarais rašyti nereikia – užteks kelių žinučių, surašytų nuo svarbiausios iki mažiausiai svarbios mažėjimo tvarka. Tokiu atveju Jūs niekada nieko neužmiršite ir išvengsite to kvailo jausmo, kai apie jūsų darbus jums aiškina kiti.

 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų