Beveik septyniolika metų Pilies gatvės pradžioje veikęs restoranas "Pilies menė" uždarytas. Greitu laiku "Pilies menės" vietoje turėtų įsikurti picerija.
"Pasitraukėme iš šio verslo. Kodėl? Gyvenime reikia įvairių pokyčių", – sakė bendrovės "Gairė", kuriai priklauso "Pilies menė", direktorius Alfonsas Ambrazas.
Jis neatskleidė, ar bendrovė buvo susidūrusi su finansiniais sunkumais. Paklaustas, ar artimoje ateityje imsis panašaus verslo, A. Ambrazas atsakė teigiamai. "Tačiau tai bus visiškai kitaip", – pridūrė jis.
Patalpos, kuriose buvo įsikūrusi "Pilies menė", buvo nuomojamos. Artimiausiu metu duris čia atverti turėtų Vičiūnų restoranų grupei priklausanti picerija "Charlie Pizza".
"Dabartiniu pavadinimu ir nė karto neatnaujinta "Pilies menė" veikia penkiolika metų, bet šios vietos kaip maitinimo įstaigos istorija skaičiuojama dar nuo 1828 m. Istoriškai taip susiklostė, kad čia niekada nebuvo prabangaus restorano. Ši vieta visada būdavo skirta nebrangiai ir skaniai pavalgyti", – "Vilniaus dienai" prieš porą metų yra pasakojęs "Pilies menės" savininkas.
Beje, bendrovė "Gairė" valdė ne tik "Pilies menę", bet ir buvo išsinuomojusi Sereikiškių parke esančią šiuo metu neveikiančią rotondą.
Praėjusį pavasarį A.Ambrazas "Vilniaus dienai" sakė, kad jo bendrovė yra gavusi statybų leidimą. Tačiau tuo metu iškilo problemų dėl žemės toje teritorijoje padalijimo, jos buvo sprendžiamos teisme.
"Turime visus leidimus, bet, pavyzdžiui, vandentiekį reikėtų tiesti per ginčytiną teritoriją. Kiltų grėsmė ilgam įstrigti. Kol ginčai baigsis, buvome prisakyti sėdėti ramūs. Be to, juk ir miesto savivaldybė Sereikiškių parko rekonstrukcijos projektą yra parengusi. Žadėjo pradėti darbus, bet kol kas ir ten viskas sustoję. Valdovų rūmai irgi užgeso. Tiesa, Gedimino kalne kažkas kažką jau daro. Galbūt pamažu leisis žemyn – bus matyt", – pernai gegužę svarstė A.Ambrazas ir pabrėžė, kad neketina atsižadėti teisės į rotondą anksčiau nei baigsis nuomos sutartis.
Naujausi komentarai