Sostinė pristatė naują JUDU mobiliąją programėlę Pereiti į pagrindinį turinį

Sostinė pristatė naują JUDU mobiliąją programėlę

2026-07-07 12:24
ELTOS inf.

Sostinėje pristatyta naujoji JUDU mobilioji programėlė, kurioje vienoje vietoje sujungtos pagrindinės miesto judumo paslaugos – viešojo transporto bilietai, automobilio parkavimas ir kelionių planavimas.


<span>Sostinė pristatė naują JUDU mobiliąją programėlę</span>
Sostinė pristatė naują JUDU mobiliąją programėlę / D. Labučio / ELTOS nuotr.

Savivaldybės įmonė JUDU teigia, kad ši programėlė palaipsniui pakeis iki šiol naudotas „m.Ticket“ ir „m.Parking“ programėles. Be to, ateityje programėlę planuojama papildyti naujomis funkcijomis ir paslaugomis.

„Kviečiu vilniečius ją atsisiųsti, naudotis kasdien ir pasidalinti savo įžvalgomis. Geriausi miesto sprendimai gimsta tada, kai juos kuriame kartu. Norime, kad ši programėlė augtų kartu su miesto poreikiais ir taptų patogiausiu kasdienių kelionių įrankiu“, – pranešime cituojamas Vilniaus meras Valdas Benkunskas.

Naujojoje JUDU programėlėje jau dabar galima įsigyti ir aktyvuoti viešojo transporto bilietus, planuoti keliones, apmokėti automobilio stovėjimą vietinės rinkliavos zonose bei JUDU administruojamose stovėjimo aikštelėse, atsiskaityti naudojantis „Google Pay“ ir „Apple Pay“.

„Norime, kad žmonėms nebereikėtų naudotis skirtingomis programėlėmis skirtingoms paslaugoms – visa, ko reikia kasdienėms kelionėms, būtų pasiekiama vienoje vietoje“, – pabrėžė JUDU vadovė Loreta Levulytė-Staškevičienė.

JUDU programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“. 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
VAlio

programėle nauja
0
-1
lionginas

Malaciai. Pagaliau programele, kuria galima naudotis. Nes m.ticket ir m.parking buvo moraliai ir fiziskai pasenusios. Kas ja kure? Panasu, kad ant Trafi pagrindo deta, nes tai tikrai ne Ridango.
0
-1
Bendrai

Naudotis tomis paslaugomis yra košmaras. Iš asmeninės patirties žinau. Ir vargu ar nauja programėlė ką nors pakeis.
4
-1
Visi komentarai (3)

Daugiau naujienų