Šuolininkė į aukštį A.Palšytė - universiados vicečempionė

2011-08-21 15:54 diena.lt inf.
Kinijoje vykstančios vasaros universiadoje lengvosios atletikos varžybose sidabro medalį šuolių į aukštį sektoriuje iškovojo Airinė Palšytė.

A. Palšytė sekmadienį trečiuoju bandymu peršoko kartelę, iškeltą į 196 cm aukštį, ir pakartojo jau septyniolika metų Nelei Žilinskienei priklausantį Lietuvos rekordą.
Universiados čempione tapo amerikietė Brigetta Barrett. Ji taip pat įveikė 196 cm aukštį, tik pirmuoju bandymu.

13.Hanne Van Hessche (Belgija)      178

Tai jau dvyliktasis Lietuvos komandos medalis Kinijoje.

Lietuvių sąskaitoje 5 aukso, 5 sidabro ir 2 bronzos apdovanojimai.

Nepasisekė vyrų estafetės 4 po 100 m bėgimo kvartetui - Martynui Jurgilui, Rytčiui Sakalauskui, Martui Skrabuliui bei Aivarui Pranckevičiui - kuris sekmadienį finale buvo diskvalifikuotas.