Istorijos gali būti įvairiausių formų – rašytinės, sakytinės, vaidybinės, poetinės. Svarbiausia – atsakyti į klausimą, kodėl saugote gamtą, kas nutiko, kai suvokėte to svarbą. Tikimės parodyti, kad gamta svarbi ne tik gamtos srityje dirbantiems specialistams, skelbia iniciatoriai.
Istorijų pasakotojais gali būti visi gamtą mylintys ir jos apsaugos reikalingumu įsitikinę žmonės. Nors pagrindinis kanalas dalintis istorijomis bus specialus iniciatyvos puslapis socialiniame tinkle „Facebook“„100 dienų gamtai“, ketinama istorijas viešinti ir kitais kanalais, siūlyti apie gamtosaugos prasmę kalbėti mokyklose, saugomose teritorijose ir pan.
Visi, norintys prisidėti, gali pateikti savo istoriją feisbuko puslapyje arba kreiptis į iniciatorius el. p. [email protected]
Kampanijos iniciatoriai sako šimtmečiui šią iniciatyvą dedikuojantys, nes tiki darnios Lietuvos idėja. Manome, kad 100 metų – tam tikras brandos amžius, kai jau galime kelti sau ambicingą tikslą, jog gamtos svarbą suvoktų kiekvienas pilietis, o gamtos tausojimas taptų kasdienio gyvenimo dalimi, skelbia organizatoriai.
Iniciatyva truks 100 dienų. Jos pradžia – lapkričio 8 d.
Naujausi komentarai