A.Vilčinskas – vėl jaunavedys Pereiti į pagrindinį turinį

A.Vilčinskas – vėl jaunavedys

2013-06-26 23:59

Vakar trečią kartą vedė dainininkas Arvydas Vilčinskas. Jo išrinktoji – beveik dvidešimčia metų jaunesnė žurnalistė Jurgita Činkienė. Santuoka įregistruota Jonavoje, kur pora jau beveik ketverius metus kartu gyvena.

55 metų A.Vilčinskas sakė dėl ilgos draugystės su išrinktąja vestuvių nesureikšminantis. Datą teigė pasirinkęs irgi beveik atsitiktinai.

"Nenoriu, kad šis įvykis ką nors mumyse pakeistų. Savo gyvenime nieko nenoriu keisti. Tuokėmės, kad būtų paprasčiau gyventi", – aiškino jaunavedys.

Pasitikslinus, ar per ceremoniją tikrai nesuvirpėjo širdis, jis nusijuokė ir nuo atsakymo išsisuko paaiškinęs, kad pasirinko neiškilmingas apeigas. "Norėjosi kuo greičiau tuos formalumus sutvarkyti", – kalbėjo A.Vilčinskas.

Vestuvėse dalyvavo vienas A.Vilčinsko sūnus, marti. Pasveikinti atėjo ir keli artimiausi Arvydo ir Jurgitos draugai. "Vestuvių mes per daug neslėpėme, bet ir nesiafišavome", – teigė dainininkas.

Medaus mėnesiui jis tikino nieko neplanuojantis. "Persikėlėme į naują butą, yra visokių rūpesčių", – užsiminė A.Vilčinskas.

Atlikėjas ir jo antroji žmona turi po du sūnus. Kartu su Arvydu ir Jurgita tebegyvena tik pastarosios jauniausias šešiolikmetis sūnus.

"Jurgita susirado mane internetu, kai dar gyvenau Amerikoje. Paprašė interviu. Mano pirmoji šeima tuo metu jau buvo subyrėjusi", – prisiminė dainininkas. Jis teigė, jog simpatijų vienas kitam nebeslėpė praėjus maždaug mėnesiui nuo pažinties.

A.Vilčinskas itin populiarus buvo Sąjūdžio laikais. Tuomet jo dainą "Grįžtu į Lietuvą" mintinai mokėjo vos ne kiekvienas lietuvis. Vėliau jis 17 metų praleido emigracijoje – gyveno JAV.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų