Pereiti į pagrindinį turinį

Lietuvos švietimo istorijos muziejus kviečia į nemokamą filmo „Knygynas“ peržiūrą

2022-08-16 07:40
DMN inf.

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus istorija prasidėjo prieš 100 metų. Ilgamečio muziejaus direktoriaus, jo įkūrėjo Vinco Ruzgo įkvepianti iniciatyva ir indėlis nušvietė ir tolesnę sėkmingą muziejaus veiklą. Šiandieną muziejus – atviras visuomenei, pristatantis reikšmingiausius švietimo raidos etapus, sukauptas muziejines vertybes, pasakojantis istorijas ir dalinantis prisiminimais.

Lietuvos švietimo istorijos muziejus kviečia į nemokamą filmo „Knygynas“ peržiūrą
Lietuvos švietimo istorijos muziejus kviečia į nemokamą filmo „Knygynas“ peržiūrą / Organizatorių nuotr.

Rugpjūčio 18 d. (ketvirtadienį), Lietuvos švietimo istorijos muziejus, tęsdamas V. Ruzgo iniciatyvą, į savo erdves kviesti išskirtines asmenybes bei unikalius projektus, muziejaus lankytojams ir miesto svečiams dovanoja smaragdinį šimtmečio vakarą – nemokamą filmo „Knygynas“ (ang. The „Bookshop“) (Jungtinė Karalystė, Rež. Isabel Coixet, 2017) peržiūrą.

Apie filmą

Subtilus ir inteligentiškai intriguojantis kino filmas „Knygynas“, nukelia į 1959-ųjų Angliją. Į nedidelį provincijos miestelį atsikrausto jauna našlė – Florens Gryn. Ji įsigyja nedidelį apleistą namą ir atidaro jame knygyną. Didžioji Florens gyvenimo svajonė išsipildo. Tačiau miestelis konservatyvus ir jame vyrauja senamadiškos pažiūros, o knygyne galima įsigyti ir tam metui šokiruojančios literatūros – „Lolita“ ar „451 Farenheito“. Florens susiranda užtarėją ir stoja į kovą už savo svajonę.


Vakaro programa:

Nuo 21 val. muziejaus kiemelyje užkandžiai, muzikinis fonas.

Nuo 22 val. kino filmas „Knygynas“.

Renginio metu perkybą vykdys ir skaniausiais prancūziškais blyneliais bei vafliais pasivaišinti kvies šeimyninis prekinis ženklas „Pankiki“.

Įėjimas tik su kvietimais. Nemokamus kvietimus galima atsiimti Lietuvos švietimo istorijos muziejuje rugpjūčio 10–16 d. (muziejaus darbo laiku).

Straipsnis užsakytas

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra