„OneRepublic“ Kaune apšildžiusi dainininkė nutraukė pasirodymą vos po kelių dainų

„OneRepublic“ Kaune apšildžiusi dainininkė nutraukė pasirodymą vos po kelių dainų

2025-11-06 10:37 diena.lt inf.

Trečiadienis buvo laukiama „OneRepublic“ fanų diena. „Žalgirio“ arenoje koncertą surengusios pasaulinės garsenybės susirinkusiems padovanojo muzikalų vakarą, šiltai bendravo su publika.

„OneRepublic“ Kaune apšildžiusi dainininkė nutraukė pasirodymą vos po kelių dainų
„OneRepublic“ Kaune apšildžiusi dainininkė nutraukė pasirodymą vos po kelių dainų / Edgaro Cickevičiaus nuotr.

Renginio pradžioje į sceną lipo speciali viešnia – britų atlikėja Ella Henderson. Ji pasidalijo, kad Lietuvoje yra pirmą kartą gyvenime, publikai dėkojo už šiltą priėmimą. Tačiau atlikusi vos kelias dainas, į sceną nebegrįžo.

Maždaug valandą, tiek dar buvo likę, iki „OneRepublic“ išėjimo į sceną arenoje buvo leidžiama tiesiog foninė muzika. „Jau pavėlavom?“ – nesusigaudė, kas vyksta kiek pavėlavę žiūrovai.

„OneRepublic“ lyderis vakaro pabaigoje kiek paaiškino situaciją. Jis paprašė publikos palaikyti E. Henderson, pasiunčiant jai ovacijų, nes šioji į sceną lipo serganti. Ir pats padėkojo už kolegės atsidavimą.

„Per šį turą pats kelis kartu sirgau. Žinau, kaip tai sunku“, – sakė Ryanas Tedderis.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų